• Aggro
    602
    Emocije uglavnom upravljaju političkim stavovima. Zato ovdje i imamo paralelu između Tomaševića i pedofilije, koja nemoj se ljutit kolega, ali nema apsolutno veze s ničim.
  • xavier
    11.3k
    Inače, ne znam je li netko već ovdje pisao, ali zanimljivost ovih izbora je da je stric kandidata HDZ-a inače dugogodišnji visokopozicionirani član SDP-a BiH. Čak je bio i predsjednik federacije.

    Za to je vrijeme otac kandidata Možemo! aktivni HSP-ovac, a stric mu je glavni tajnik biskupske konferencije BiH.
  • deda
    29.1k
    Otac kandidata Možemo podupire Škoru.
  • xavier
    11.3k


    Ne, nisam to napisao. Njegov otac je više puta izjavio da iako njih dvojica imaju neka različita stajališta, on apsolutno podržava sina i da je siguran da bi bio odličan gradonačelnik.
  • Neki tip
    19.6k
    Za to je vrijeme otac kandidata Možemo! aktivni HSP-ovacxavier

    Pisalo se kako "za ručkom ne pričaju o politici", da ostane mir u kući. :)

    Inače, to je zbilja rijetkost.. dobar dio hrvatske aktivističke ljevice ima puno "očekivanije" obiteljsko porijeklo - urbana zagrebačka-splitska-riječka socijalistička srednja-viša srednja klasa, često otac ili djed oficiri JNA, mješoviti brakovi.

    Da se razumijemo, ovo ne navodim u nekom pejorativnom smislu, već naprosto kao fakt.
  • deda
    29.1k
    Ne, nisam to napisao. Njegov otac je više puta izjavio da iako njih dvojica imaju neka različita stajališta, on apsolutno podržava sina i da je siguran da bi bio odličan gradonačelnik.xavier

    Ma to sam ja pročitao jučer.
  • masacusec
    3.2k
    Ali će glasati za sina.
  • xavier
    11.3k
    Još jedna zanimljivost ako netko nije ulovio. Često se priča o Troskotu kao o bivšem nogometašu što je i bio, ali ni blizu tako dobar kako on to sad želi predstaviti (ne mislim time ništa loše o njemu, svakako je jedan od normalnijih i poželjnijih kandidata za izabrati).

    No kandidat HDZ-a Darko Filipović bivši je košarkaš, svojevremeno je igrao i na SP-u kao član jako talentirane generacije s Tomasom, Ukićem, Markotom, Perićem, Pašalićem, Banićem i Kaštropilom.
  • SAS1987
    13.8k
    Od 48.00 dalje o sportu (stadion Maksimir)
    - Srušiti sve i graditi novi stadion u Maksimiru
    - Dinamo bi dobio upravljačka prava na stadion koji bi klub financirao
    - Renovirati i Kranjčevičevu koji bi bio zamjenski stadion i stadion za ostale gradske klubove

    Od 52.00 dalje
    Preduvjet je demokratizacija Dinama - jedan član jedan glas (brez toga nema dogovora oko stadiona)

    https://www.facebook.com/watch/live/?v=431699718114929&ref=watch_permalink
  • deda
    29.1k
    Meni bi ovo bilo dovoljno da glasam za njega. To je to.
  • Crusades1986
    10.1k
    Prvi krug za Nađija, drugi mogu za njega zbog ovoga.
  • čovjekjogurt
    85
    Blago ljudima koji vjeruju obećanjima političara 2 mjeseca prije izbora.
  • SAS1987
    13.8k
    2 mjeseca prije izbora.čovjekjogurt

    Godinama tako priča.
  • NORTE
    9.7k
    Blago ljudima koji vjeruju obećanjima političara 2 mjeseca prije izbora.čovjekjogurt

    Blago ljudima jogurtima.
  • Crusades1986
    10.1k
    Blago ljudima koji su imali istog gradonačelnika 20 godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.