• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Iako po meni realno treba neka druga organizacija od DTSM da se bori za novi Dinamo. Već je previše oštećena reputacija od ovih da bi mogli u realnu borbu. (možda nisam dovoljno upućen, ali to je moje mišljenje za to)

    Iako danas je predstavnik DTSM bio ok, iako malo nekako pogubljen na momente. (no teško je ić protiv profesionalnih lažova i muljatora)
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ćelavi će dokazat da je pravomoćna presuda nezakonita :joke: :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ma lik je pogubljen. Podsjeća me na Bidena ako je neko gledo njegove intervjue u zadnje vrijeme haha
  • SAS1987
    14k
    Već je previše oštećena reputacija od ovih da bi mogli u realnu borbuDragon1Warrior123

    O cemu ti? Pa ako imaju kaj, imaju reputaciju zbog borbe za demokratizaciju kluba.

    Vise nego ocito je da uprava nista ne planira promjeniti.
  • Stihl
    3k

    Povraća mi se od Antolića, ali meni je Juraj na žalost previše pogubljen. Mora biti jasniji i bolje iskoristiti ovo što Antolić pokušava prodati.
    Nemre covjek doc do rijeci od ovog antolića...a jebi ga, napad je najbolja obrana
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    A ne znam. O njima nemam sad neko posebno mišljenje. Samo mi se čini da su ih mediji dosta oblatili. I time ne mislim da oni nisu u pravu, nego samo kažem da ih velika većina ljudi upravo zbog medija ne shvaća ozbiljno.
  • Crusades1986
    10.2k
    Znači čovjek na temi o krađi novca iz Dinama spominje pjesmice o Juri, Futsal Dinamo, minuse u Barceloni zbog kojih je baj d vej prošli predsjednik pometen iz uprave kluba na izborima i optužen za davanje novca raznoraznim debilima za izmišljanje negativnih članaka o igračima.
    Al kaj drugo očekivat od podkapacitiranog bivšeg policajca.
  • xavier
    11.4k
    Nemre covjek doc do rijeci od ovog antolića...a jebi ga, napad je najbolja obranaStihl

    Pa to i govorim. Antolić krene trabunjati totalne nebuloze i Juraj je po meni na to morao poentirati. Na kraju je sve malo izvukao Pavličić Bekić jer je on rekao stvari koje je zapravo Juraj trebao govoriti.
  • Crusades1986
    10.2k
    Da, Saša je pobrisao pod s Tarikom.

    Jura je pobrisao pod s ovim "odvjetnikom" koji nije u stanju shvatit da DTSM neće potraživat novce od RH nego od skupštinara kluba koji su izglasali odluku o "neoštećenju" Dinama.
  • Dino
    2.3k
    Nisam opce mogao zamislit da je antolic takav vic-majstor...sigurno vodi marketing lokomotive
  • Stihl
    3k

    Tako nekako, vidjelo se da je htio ali nije bio dovoljno nametljiv, a ovaj se uzjapurio, nemreš ga zaustavit
  • Crusades1986
    10.2k
    Ma nikaj za zamjerit Juri, ovi su imali pola dana za pripremu, Jura je pozvan sat vremena prije emisije.
  • Stihl
    3k
    Ma ne, nista mu ne zamjeram, niti bi itko trebao. Odradio je sve super, siguran sam da bi jos i vise rekao da se ovaj govnar nije osjetio ugrozenim pa je počeo sa nebulozama gdje Jura nije mogao doc do rijeci.
  • Crusades1986
    10.2k
    I još jedan osvrt na gospona odvjetnika. Kaže majstor da glavonja nije za ništa kriv u aferi SMS jer nije poticao, izradio ili naredio stvaranje lažne SMS korespodencije. Da, samo je mahao s tim papirima na press monologu, nije ju iskoristio za optuživanje nekoga. Lažno optuživanje tj klevećenje nije kazneno djelo kao ni davanje mita izgleda. :roll:
    Na stranu kaj je to plaćeno klupskim novcem.
  • Nino Bule
    12k
    Ma pogubljen je bio miljevic potpuno, fulao jurajevu poantu da su mamiceve tvrdnje o korupciji postojale i prije i bile nikakve i zabrijao da ga je jura optuzio za upletenost u aferu sms sta god to znacilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.