• Papastrumf
    12.5k

    Prijatelju, ja te pitam jesi li ih gledao tih godina, ili si mladja generacija?
  • xavier
    12.1k
    I onda je kasnije u HNLu bilo rivalstva sa Dinamom i Zagrebom, pa su 2001 prekinuli dominaciju Zagreba i Dinamabbbjura

    Ha? :yikes:
  • masacusec
    3.6k
    hajduk je postao osrednji klub 1.hnl...zlatna sredina naše lige...od vodstva kluba preko menadzmenta do igraca. No, zaliti ih necu.
  • Mali dioničar
    15.5k
    90tih je bio lošiji klub nego 80tihbbbjura

    80tih nisu imali naslov tadašnje države iako su u Europi bili izvrsni, a 90tih imaju par naslova Hrvatske i vrlo vrlo zapažene epizode u Europi.
  • Bosna86
    11.7k
    Papastrumf aka mythbuster hahahaha
  • Nolifer
    8.2k
    Prijatelju, ja te pitam jesi li ih gledao tih godina, ili si mladja generacija?Papastrumf

    Pa pratio sam kolko sam mogao, isto vrijedi i danas, jer sam daleko od mlađih generacija, 90 godište (al nebitno).

    80tih nisu imali naslov tadašnje države iako su u Europi bili izvrsni, a 90tih imaju par naslova Hrvatske i vrlo vrlo zapažene epizode u Europi.Mali dioničar

    Točno...
  • Mali dioničar
    15.5k
    Jasno mi je postojanje potrebe za sprdanjem Hajduka, ali kad se malo zagrebe po povijesti što našeg, a što svjetskog nogometa, jasno je da postoje trendovi odnosno ere kad su neki klubovi bolji, a neki lošiji.

    Hajduk u svakom slučaju zaslužuje respekt kao najveći Dinamov rival i nadam se da neki koji su euforični zbog trenutne situacije neće pasti u depresiju kad se situacija okrene.
  • deda
    32.9k
    Najveća fora je što bi prekid Dinamove dominacije u HNL imao za posljedicu povećani interes naših navijača
  • xavier
    12.1k


    Dobro, nije to bio razlog :wink:
  • marcio amoroso
    36.8k
    Hajduk u svakom slučaju zaslužuje respekt kao najveći Dinamov rivalMali dioničar

    Apsolutno.
    A respekt zaslužuje i radi broja na tribini. Kakvi su god imaju ubjedljivo najbolju posjetu.
  • deda
    32.9k
    Dobro, nije to bio razlog :wink:xavier

    Govorim o budućnosti jasno
  • SAS1987
    14.8k
    A respekt zaslužuje i radi broja na tribinimarcio amoroso

    Nije uvjek bilo tako :smile:
  • Markelo
    2.6k
    O njima sve govori to da im se moraju vadit rezultati od prije 30 godina kada su bili uspješni. Bili nekad a sad su daleko od toga. Ono što je kod njih za respekt je sve većinom vezano uz navijače i broj istih
  • marcio amoroso
    36.8k
    Nije uvjek bilo tako :smile:SAS1987

    U zadnjih 15 sezona smo samo u sezoni 07/08 imali bolju posjetu od njih. Nije uvijek, u pravu si :up:
  • xavier
    12.1k
    Inače, novi trener Lokomotive je navodno Toplak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.