• reziser
    6.8k
    odlična utakmica u gorici s puno prilika s obje strane, i nevjerojatnih promašaja
  • Nino Bule
    13.9k
    Da drugo poluvrijeme bolje, malo se digao hajduk.
  • thomas22
    262
    Odlicna Krizmanićeva partija!
  • Dino
    2.7k
    Ocekivo sam iskreno da ce gorica dat jos koji gol do kraja kad su im vec glavne musterije stigli
  • Nolifer
    8.2k
    ja sam i mislio da će bit X, jer Gorica je htjela napadati koliko i oni, al Gorica se dobro branila i to je to.

    Mislim da je Gorica za njih Space Shuttle...

    Al najjača mi je bila izjava od njihovog parmezana, kad je prije tekme spomenuo ''impostaciju'' kao nekad pokojni špaco, kad je izjavio ''špiralna impostacija''...
  • deda
    32.8k
    Gorica je bila po meni puno bliže pobjedi. Vidi se da je Hajd.u.k. s Talijanom dobio na disciplini i kompaktnosti, ali ja tu ne vidim neki kapacitet i dalje.
  • Bosna86
    11.7k
    Jerko Leko dobio nogu u Lokomotivi, navodno ih Toplak preuzima
  • xavier
    12.1k
    ja sam i mislio da će bit X, jer Gorica je htjela napadati koliko i oni, al Gorica se dobro branila i to je to.

    Mislim da je Gorica za njih Space Shuttle...
    bbbjura

    Gorica je space shuttle za Hajduk i zato je logično da završi x?
  • deda
    32.8k
    Svidjela mi se igra Špikića, imam dojam da raste iz dana u dan. Primjećujem i nogometnu inteligenciju kod njega.
  • Nolifer
    8.2k
    Gorica je space shuttle za Hajduk i zato je logično da završi x?xavier

    Pa je po ovom omjeru međusobnih mečeva

    ypwmj8uwpcrjvfsa.jpg

    A danas je logično da je tako završilo, jer su obje ekipe išle po pobjedu. Gorica se sjajno branila i remi je ok
  • Papastrumf
    12.5k

    Legenda si, Jura, stvarno!
    Sjecas li se ti jakog hajduka, ne znam koje si godiste?
  • Nolifer
    8.2k
    Sjecas li se ti jakog hajdukaPapastrumf

    Evo možeš me podsjetit, kad je to bilo...
  • Papastrumf
    12.5k
    Sredinom 90ih...
  • Papastrumf
    12.5k

    Nisi mi odgovorio... jesi ih gledao 90ih?
  • Nolifer
    8.2k


    Od 1970. do 1980. imali su kao tu neku dobru generaciju kluba, osvajali trofeje, 90tih je bio lošiji klub nego 80tih, a kolko me pamćenje služi tamo negdje 85\86 su trebali osvojit neki trofej isto..

    Ali i taj lošiji hajduk 90tih je osvojio isto neki kup bivše države, kao autsajder usred bg, ak se ne varam

    I onda je kasnije u HNLu bilo rivalstva sa Dinamom i Zagrebom, pa su 2001 prekinuli dominaciju Zagreba i Dinama i opet tih godina je bio neki pad i početak tzv kolapsa kluba, borba za drugo, treće mjesto...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.