• Stihl
    3k
    Za nas, kao navijače Dinama su ovi izbori definitivno jedni od bitnijih.
  • NitkoBitan
    17k
    Nebitno, htio sam istaknut da ce uzrokovat inflaciju
  • Papastrumf
    12.2k

    Svi imamo svoje mišljenje o tome što nam je važnije. Nitko ne brani @reziser da piše o tekmi na za to predviđenoj temi. Meni je puno važnije što će se događati s klubom i npr. stadionom u predstojećem razdoblju nego ishod jedne utakmice. Igrao je istu takvu dinamo prije 2 godine, vlast se u Zagrebu nije mijenjala već 20.
  • reziser
    6.8k

    pa naravno da su izbori bitniji
    ipak je nogomet SPOREDNA stvar, ja sam samo rekao da je tekma danas....
  • Crusades1986
    11.9k
    Po toj logici, Dinamu su za red veličine važnije utakmice play-offa Lige prvaka ili Europske lige zbog financijskih implikacija prolaska/neprolaska.

    Ovo je velika utakmica za Dinamo u kojoj se može napraviti veliki rezultat, a ako se ne napravi neće se ništa značajnije dogoditi jer se ne očekuje da Dinamo izbaci Tottenham. Naravno da se nadamo da hoće, ali to je druga stvar.
  • Aggro
    626
    Hrvatski desničari su uglavnom lopovi. Pokažite mi jednu poštenu opciju na desnom krilu i nju ću odabrati...jer sam i sam konzervstivan, međutim, nema takve. Ne možeš bit patriot i krast svoj grad i državu. Eventualno Troskot, ali ako i glasam za njega kao gradonačelnika to ne znači da će u skupštini proći i onda će ponovno koalirat s hdzom ili Škorom i moj glas je onda iskorišten opet za pakt s kriminalom.
  • Papastrumf
    12.2k
    Ne bih se čudio da npr Most i Možemo! koaliraju u skupštini. Malo su koketirali prije parlamentarnih, ali tamo su ipak izbori ideološki obojani. Ovdje je drugačija situacija, kao što sam već napisao.
  • Aggro
    626
    Teško da će koalirati. Mislim da su ideološki preudaljeni. Tu ovim ljevičarima problem stvaraju ove babetine iz razno raznih udruga, a Mostu povezanost sa crkvom...
  • Neki tip
    21.3k
    Slagao se ti s nečime ili ne, on je ipak stao na ulicu svojim imenom i prezimenom iza neke ideje.
    Bilo kakav aktivist, koji izađe javno i bori se za neka svoja stajališta i prava ima moje poštovanje, bez obzira slagao se ja s time ili ne.
    Papastrumf

    Slažem se dobrim dijelom, uostalom, napisao nešto slično par postova ranije.

    Stao je iza ideje u Varšavskoj, u raznim parkovima, na odlagalištima otpada.

    Međutim, ovdje nije stao iza (svoje) ideje, već jednog svjetskog (zapadnog) prilično manipulativnog pokreta. Naravno da to ništa ne mijenja u pogledu njegove (ne)sposobnosti da vodi Grad, ali govori dosta o naravi skupine na čijem čelu stoji. Nije da je ovo neka posebna novost, ali je zgodan podsjetnik.

    Kad se na pragu 40ih boriš protiv samopercipirane "nepravde" na drugom kraju svijeta, meni to ne ipak ne govori da si krasan čovjek koji osjeća probleme slabijih, već nešto drugo.

    Ima jedna epizoda u Dr. Houseu gdje pacijent zbog moždanih problema ne može izgovoriti laž pa kaže svojoj ženi nešto u stilu: onaj tko se zalaže previše za velike stvari to radi jer zna da u stvarnosti nije sposoban napraviti ništa bitno.

    Prilično sam siguran da ćemo imati prilike to provjeriti, da će Tomašević biti gradonačelnik.

    Vjerujem mu da mu je stalo do grada, do općeg dobra, vjerujem i da je pošten (u smislu motiva ulaska u politiku), ima i posve solidno obrazovanje. Nije to malo, jer nije baš često.. tako da sigurno ima svojih aduta.

    Je li se takav, pun velikih ideja i sanja, sav idealističan i gorljiv za svjetsku pravdu, u stanju pragmatično boriti s bitnim problemima grada - bumo vidli. Želim mu uspjeh, naravno, ako izbore dobije.
  • Stihl
    3k

    Hrvatski desničari su uglavnom lopovi. Pokažite mi jednu poštenu opciju na desnom krilu i nju ću odabrati...jer sam i sam konzervstivan, međutim, nema takve. Ne možeš bit patriot i krast svoj grad i državu. Eventualno Troskot, ali ako i glasam za njega kao gradonačelnika to ne znači da će u skupštini proći i onda će ponovno koalirat s hdzom ili Škorom i moj glas je onda iskorišten opet za pakt s kriminalom.
    Frende, na žalost si u pravu.

    Teško da će koalirati. Mislim da su ideološki preudaljeni. Tu ovim ljevičarima problem stvaraju ove babetine iz razno raznih udruga, a Mostu povezanost sa crkvom...

    I ja sumnjam da ce ici koalicija most i mozemo ,ali zapravo ni to nije nimalo iskljuceno bez obzira na njihovu preudaljenu ideologiju.
  • Papastrumf
    12.2k
    Ne mora to biti neka klasična koalicija. Ne vidim zašto oporba ne bi prihvatila nekakav dobar prijedlog odnosno projekt, bez obzira što dolazi od vladajućih. Kao što rekoh, ovo je ipak lokalna razina.
  • Neki tip
    21.3k
    Pokažite mi jednu poštenu opciju na desnom krilu i nju ću odabratiAggro

    Most je takva opcija. Meni, recimo, prekonzervativna, što je manji problem, a veći mi je što su ekonomski populisti koji u različitim nastupima svojih pulena spajaju nespojivo. Pa ne znaš što u tim pitanjima zapravo žele i žele li išta osim biti vječna oporba.

    Međutim, Most smatram pristojnom konzervativnom opcijom, ako hoćeš i domoljubnom, bez ikakvih naznaka lopovluka.
  • Stihl
    3k

    Je li se takav, pun velikih ideja i sanja, sav idealističan i gorljiv za svjetsku pravdu, u stanju pragmatično boriti s bitnim problemima grada - bumo vidli. Želim mu uspjeh, naravno, ako izbore dobije.
    Slazem se s tobom.
    Ako kojim slucajem uspije postat gradonacelnik i ako svojim radom napravi nešto za ovaj naš grad, neka fala Bogu, onda cu tek reć bravo i svaka cast, trenutno sad nemrem reć ništa pozitivno za njega...
  • Aggro
    626
    Da, pa to sam i rekao. Iskreno glasao bi za Troskota, osim što me smeta to što bi ponovno trebali koalirati. Što je isto u redu, ali ako koaliraju s ovim lopovima ode sve u tri lepe...
  • Stihl
    3k

    Međutim, Most smatram pristojnom konzervativnom opcijom, ako hoćeš i domoljubnom, bez ikakvih naznaka lopovluka.
    I tu se slazem s tobom. Samo je problem u tome kaj ce vjerojatno morat s nekim koalirat da bi imali vecinu u skupstini, a to bi mogao bit škoro ili hdz i onda je to opet problem, kao kaj Aggro veli. A ubiti, bumo vidili, ko bu koga haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.