• Krizy
    37.8k
    :strong:
  • Krizy
    37.8k
    U slučaju da dobiju žuti karton u prvoj utakmici, uzvrat će propustiti: Dele Alli, Matt Doherty i Pierre-Emile Højbjerg te Lovro Majer.
  • flexXy
    2k
    Ne bi bilo lose da se Majer ocisti kartona da bude spreman za cetvrtfinale.
  • Krizy
    37.8k
    Gvardiol nažalost ne putuje u London a upitan je i za uzvrat..
  • Krizy
    37.8k
    Svi testovi negativni!
  • ARIZIN
    7
    Di ste bjegunci sa sneta :razz: :grin: Da nema košarke pdf-a i ja bi se od tamo samobanirao...
    Čestitke na lijepom i novouređenom forumu, evo želim vam puno sreće u utakmici protiv Engleza. Sad čitam, žao mi je zbog Gvardiola, ovo je velik šok. Momak je kao rutiner, tu i tamo se dogodi greška kao kod onog gola, no velika stabilnost na tom lijevom boku. Najgore kad čujem da se netko ozijedio na treningu i to pred tako važnu tekmu.
  • SAS1987
    13.7k
    Di ste bjegunci sa snetaARIZIN

    Mi "veterani" smo bjegunci sa dinamo-zg.net :cool:
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Cek jel itko zna kakvog je tipa ozljeda, sta se deslio?!
  • Infinity
    15.3k
    evo želim vam puno sreće u utakmici protiv Engleza.ARIZIN

    Cemu drugo lice mnozine? Kojem taboru ti pripadas? :brow:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jel moguće da je Engleski špijun?!?! :scream:
  • Navijač Dinama
    7.5k
    ko će ga znat....

    očito neki prijatelj ili koemntator sa sneta, od ovih šta budu i šta su tamo(ako ih i dalje ima i ako ga i dalje koriste) na snetu. ( nisam nikad bio na snetu, pa ne mogu reć sad tko je)
  • xavier
    11.2k


    Hmmm...ovo je forum navijača Dinama što ti tehnički baš i nisi, zar ne? :chin:
  • deda
    28.6k
    Dobar će nama biti i Leovac. Ja doista ne vidim koji su oni potencijal prepoznali u Čabraji. Još jedan koji je na Vi s loptom kao Lirim. A ja tog Čabraju pratim već 7-8 godina i nisam uočio neki vidljiv napredak u tom periodu. Je, malo je porastao, uozbiljio se, možda čak i doradio šut, ali on je i dalje a i ostat će prosječni HNL igrač.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Bio je solidan ovo malo što je igro protiv Rijeke. Mislim da je doveded kao zamjena za što je ok, ali ja budem pričeko sa sudom. Želim ga vidjet bar nekih 5-10 utakmica prije nego ga krenem pljuvat haha

    Mislim ipak je čovjek došao u Dinamo. Nije to mala stvar baš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.