• LovroZG
    1.3k
    Cek jel itko zna kakvog je tipa ozljeda, sta se deslio?!BBB Sibenik

    Sa Sportneta: "Da ne bude sve idealno, pobrinula se situacija s Joškom Gvardiolom koji ima problem s mišićem i vrlo vjerojatno je izgubljen za prvi susret te se u klubu nadaju da će biti spreman za uzvrat."
  • Majki2111
    2.6k
    Ajde nemojte njargati oko Joška. Imamo Leovca koji može kvalitetno odraditi posao. Kod mene ima veliko poštovanje i kredit. Deri samo! :strong: :ok:
  • ARIZIN
    7
    Hmmm...ovo je forum navijača Dinama što ti tehnički baš i nisi, zar ne?xavier

    Čitam Vas ovdje povremeno već dvije godine, prvenstveno radi dobre diskusije...Jesam iz suprotnog tabora, no te "muhe" da mi netko drugi mora biti kriv za vlastiti neuspjeh sam prerastao sa 13 god. pa tako i u sportu. Sami smo si krivi za našu situaciju, traženje krivaca je bježanje od stvarnosti i odgovornosti za vlastite postupke.

    Inače nebi komentirao na ovom forumu, no imam dobar predosjećaj pred utakmicu koja je ipak u određenu ruku povijesna za hrvatski klupski nogomet. Vjerujem da svatko razuman tko voli naš nogomet slično razmišlja bez obzira od kuda dolazi i tu oko navijanja uopće nebi trebalo biti rasprave. Valjda mi je zato i "pobjegao" komentar, ali eto zato ću se odlogirati sa ovim drugim komentarom.

    Inače, Leovac je odigrao vrhunski protiv Atalante, možda je čovjek predodređen za europske utakmice protifv velikih kubova, pa ponovi izvedbu. Odjava...
  • Baneki
    730
    @ARIZIN baš mi je drago da si došao na ovaj forum. Nadam se da će moderatori imati razumijevanja vezano za klub za koji navijaš jer si tamo bio jedan od najkvalitetnijih komentatora. Da budem iskren ne znam koji je to klub jer tamo nisam pratio ništa osim košarke i Dinama što se tiče sporta, ali na politici sam uživao čitajući tvoje komentare - evo onaj zadnji o programu stranke koja bi mogla dati gradonačelnika, nisam znao bi li se smijao ili plakao kad sam pročitao tvoju analizu.
  • Infinity
    15.2k
    NAVIJAČI DRUGIH KLUBOVA ('GOSTI')
    Ako nisi navijač Dinama, onda si gost i ponašaj se u skladu s tim. Očekujemo Vaše poštovanje, kako prema klubu tako i prema navijačima. Ako je Vaš jedini naum blaćenje i pljuvanje kluba onda nećemo oklijevati zabraniti Vam pristup forumu. Na ovom forumu okupljaju se navijači i simpatizeri Dinama, ali pozdravljamo i dobrodošli su svi 'GOSTI' koji žele argumentiranu raspravu, te pokazuju poštovanje prema ostalim članovima.


    Stavka iz pravilnika, pa da zavrsimo s ovim i da se okrenemo utakmici.
  • xavier
    11.1k


    Ma da se ne bi krivo shvatilo, ja sam samo konstatirao da @ARIZIN nije navijač Dinama, ali on sigurno nije netko tko je troler ili netko tko bi radio probleme, dapače, uvijek je konstruktivan i odmjeren. To mogu garantirati.
  • Infinity
    15.2k
    Ma super ako je tako, jer ga ja ne poznajem, ne pratim dovoljno snet. Stavku iz pravilnika sam zalijepio cisto da se rasprava ne bi vukla dalje. Covjek nije napisao nista pogresno, dobio bi ban da je prvi post bila pljuvacina. Vjerujem da ovdje ima nekih koji bi ga svakako banovali pa sam zato isao malo podsjetiti na pravilnik i da mozemo nastaviti s raspravom.
  • Neki tip
    19.4k
    E jbg, ode čovjek i prije no što je došao.

    Šteta.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Da vi možete birati koga bi stavili na lijevog beka? Leovca ili Čabraju?
  • marcio amoroso
    32.4k
    Definitivno Leovca.
  • Infinity
    15.2k
    Leovca bez razmisljanja. On se barem naigrao ovakvih utakmica, ima iskustvo, a mislim da bi s tim iskustvom i suigracima unio vise mirnoce. Postoje igraci koji druge igrace cine boljim, Leovac to nije, ali ce Teophile biti bolji uz Leovca nego uz Cabraju.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Vidio sam da dosta forumaša nije zadovoljna s Čabrajom, al meni se čini skroz ok. Leovca bi odabrao zbog tog iskustva iz zadnje 2 sezone kad se naigrao svih tih europskih tekmi iako mi je i on malo nesiguran, al će ga Katarina dić na viši nivo.
  • Gelipter
    3.5k
    Najradije bih da smo kupili iz Gorice malog Krizmanića koji me malo podsjeća po talentu i staturi na Gvardiola. Ima odličan osjećaj za igru opasan je i u napadu, a siguran u obrambenim zadacima i mislim da je velika budućnost u njemu. Čabraja vrlo prosječan igrač po onom kaj sam proteklih godina vidio. Budući da smo uzeli Čabraju, onda svakak za Tottenham Leovca jer ima iskustva u ovakvim tekmama, dugo je već u Dinamu i mislim da je zaslužio.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Piše da Moubandje ima ugovor s Dinamom do 15.06.22. Mislim da je zaslužio prigodu iduće sezone. Iz nekog razloga se nije uklopio u Bjeličinu igru, a ne može biti loš igrač. Čabraja može biti ok, ali ne izgleda da bi mogao biti onak baš jako dobar.

    Vezano za Krizmanića, nevjerojatno mi je da se dečko spominje u kontekstu Dinama za koji bi kao trebao igrati kvalifikacije u LP nakon nekoliko utalmica za Goricu. Odigrao ih je korektno, ali ništa više od toga.

    U četvrtak bih stavio Leovca bez i najmanje dileme.
  • Dudu
    2.6k
    Ja bih to postavio:

    Livaković; Ristovski, Lauritsen, Theophile, Leovac; Franjić, Jakić, Ademi, Ivanušec; Oršić, Petković
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.