• Nino Bule
    13.7k
    Ko plitak potok :cool:
  • Građanski1911
    329


    Bježite od aplikacija, one izumiru... ako biste se širili u bližoj/daljoj budućnosti radije napravite neki portal... to ne bi bio klasični "news" portal jer biste pisali samo o Dinamu... dovoljno je da imate sve aktualne vijesti o klubu + tri/četiri kolumnista-volontera (to možete biti i vi forumaši)
  • 000
    946
    Ma mozemo pisati i klinastim pismom ako je potrebno, samo da se pise o Dinamu :cool:
  • vjeko1701
    8k
    Moja bi bila preporuka da se rade neki videi o Dinamu. Prošlosti, sadašnjosti, uspjesima.. itd, prvi bi bio Dinamov put kroz europu ove sezone. Skupimo snimke utakmica i izjava igrača i trenera i to lijepo uz koju dinamo pjesmu namontiramo. Imam iskustva u takvim stvarima i mogu vam pomoći.

    Možete provjeriti moj youtube kanal za neke manje stvari koje sam radil.
  • Eduardo
    20.1k
    @vjeko1701 top prijedlog :heart: slobodno baci link kanala ovdje.
  • 000
    946
    Samo nebo je granica. Tu mozemo sto god hocemo. Ako imas neki video materijal, sam reci, mozemo ga ubaciti na ZD YT kanal, nije problem.
    Samo nas vrijeme malo koci.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Svaka čast svima koji nude pomoć i naravno da su svi prijedlozi dobrodošli. Ne ustručavajte se i samo rokajte :up:
  • BluePhone67
    4k
    Do Bakua ima vremena za sve
  • reziser
    6.8k

    tek poslije Bakua ide explozija
  • vjeko1701
    8k
    Moje je vecinom vezano uz razne gaming projekte. Kaj se tice video materijala, imam par euro tekmi dinama, al zadnje iz sezone 9/10, nakon toga mi se sjebala tv kartica.
  • BluePhone67
    4k
    Suma sumarum. Nedostak kvalitete u zamjenama na glavne igrace.

    Vidljiv nedostak Sunjica ili Ademija, kamoli srece i obojice da su igrali sinoc jer jucer ona igra Gojaka i More za onakvu momcad kao Benficu nisu mogli pratit sa svojim znanjem i iskustvom i jos puno zganaca decki trebaju pojesti da bi bili kljucni igraci na europskom nivou, a ne samo osiguraci uz Olma i Ademija.

    Kadzior preslab za ovakve utakmice u svim segmentima igre, podsjetio me na pocetak starta u HNL-u dok se nije kasnije bolje uklopio u igru.

    Jedanesterac na Petkovicu koji nije sviran i koji bi nam osigurao prolaz 99%

    Steta. Da su se karte poslozile, moglo se proci iako ne smijemo zaliti sto smo pokazali na cijelom turniru. Mozemo biti ponosni
  • xavier
    12.1k
    Što reći? Nisam zapravo uopće razočaran. Da, otvorilo nam se nekoliko prilika, ali generalno su bili bolji i zasluženo prošli dalje. Kako smo se i bojali, Ademi i Šunjić su previše nedostajali. Gojak na žalost cijeli proljetni dio sezone nije blizu jesenskih izdanja, a Moro se ipak pokazao "prezelen" i karton ga je limitirao odmah na početku.

    Olmo je pokazao klasu, a Petković se borio dok nije ostao bez snage, ali bio je preusamljen gore. Livaković, usprkos 3 primljena gola, odličan. Kadzior i Oršić ipak malo rezervirani i nedorečeni. Stojanović je napravio glupost. Može misliti tko hoće da to "nije pošteno", ali nemaš što još dvaput odmahivati sucu nakon što ti je već dao žuti za prigovor.

    Dinamo je cijelu sezonu imao luksuz igrati s 20 igrača i miksati postave. Moralo je se prije ili kasnije dogoditi da u istom trenutku nedostaje previše ključnih igrača. Da, ostaje žal što se nije prošlo, ali sezona je realno debelo preko svih očekivanja.
  • BluePhone67
    4k
    I da hvala Lesickom sto je osigurao 32 akreditacije za ostale novinare iz Hrvatske, a nama na sluzbeni upit ZD da posaljemo barem svog fotografa nije nam se udostojio niti javit pa makar i sa negativnim odgovorom. Razumni smo ljudi i znamo da se ima posla, ALI ipak bio bi red da se odgovori koliko god mi bili "mali"
  • marcio amoroso
    36.4k
    Evo moj mali rezime sinoćnje tekme.
    Livakovic- kad primiš 3 gola izvan 16 m ne možeš biti igrač utakmice. Jel neki od njih bio neobranjiv? Mislim da da. Inače par dobrih intervencija
    Stojanović- napravio apsolutnu glupost sa crvenim ali inače nije bio los.
    Dilaver- neprimjetan, za obrambenog to znaci u najmanju ruku dobar.
    Theophile- osim onog lošeg ispucavanja kod drugog gola perfektan.
    Rrahmani- ponajbolji ako ne i najbolji sinoć.
    Moro- rani žuti ga je poremetio a inače je bio nesiguran. Naš vezni red sinoć je bio godište 98. To se dalo primijetiti.
    Gojak- ja mu ne zamjeram promašaj jer se svakome može dogoditi i on bi volio da ga je zabio ali momak nije ni sjena onog igrača iz jesenske sezone. Neodlučan, nesiguran, baš loš sinoć.
    Kadzior- ja se ne sjećam jedne dobre akcije koju je napravio, to sve govori o njegovoj izvedbi.
    Olmo- alfa i omega i jedina prava klasa u ovoj momčadi, imao je par prodora i iznuđenih prekršaja ali nije imao podršku suigrača, posebno More i Gojaka
    Oršić- puno se trošio prema nazad. Prema naprijed loše, čak i kad su postojale neke šanse spetljao bi se.
    Petković- ni blizu tekme iz ZG ali se borio i nije bio los.
    Gavran -sa onim udarcem i par driblinga ok.
    Beli- ono se ne smije promašiti.
    Situm- bolji od Kadziora ono sto je igrao
    Peric- nedovoljno za ocjenu
    Bjelica- očito je plan bio bunker i pokušati nešto iz kontre i prekida. Očekivao je da ćemo imati taj zicer i imali smo. Da smo ga zabili sve bi bilo drugačije. Uz sve ove izostanke nismo mogli očekivati da ćemo izdominirati Benficu na Luzu pa mi je plan i logičan. Dojmila me se izjava na kraju da neće o sucima, gospodin je i ja osobno sam sretan sto je tu.
    Dečkima kapa dolje i svaka čast za cijelu sezonu, napravili su sjajan rezultat i prezentirali Dinamo na pravi način. Respekt.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.