• reziser
    6.8k

    sad proradilo
  • reziser
    6.8k

    nije radio ni na mobu i na compu, ali sad sve sljaka
  • xavier
    12.1k
    meni je zapravo nevjerojatno da je prošlo ovoliko vremena, a nitko od navijača drugih klubova nije otkrio ovaj forum.
  • 000
    946
    A koji će nam kiki.
  • reziser
    6.8k

    i bolje
    jer bi plavi telefon ili drugi admin imali posla
    kao i ti negdje drugdje :cool:
  • dinamo vitez
    300
    Bjelica nije normalan, opet pobjedu najavljuje :sweat:

    Evo malo nabrijavanja za dobro jutro :grin:

  • Kwedi
    3.8k
    meni je zapravo nevjerojatno da je prošlo ovoliko vremena, a nitko od navijača drugih klubova nije otkrio ovaj forumxavier

    ne vidim zašto bi netko, osim ako je infantilan do bola išao solirat na forum kluba kojeg ne prati čisto radi podjebavanja.

    zato već postoji facebook koji je za podjebavanje/provokacije/trolanje savršen.
  • reziser
    6.8k

    pa normalno je da u svakoj tekmi zelimo pobjedu, kaj je tu nenormalno :D
  • xavier
    12.1k
    ne vidim zašto bi netko, osim ako je infantilan do bola išao solirat na forum kluba kojeg ne prati čisto radi podjebavanja.Kwedi

    Stvarno to pitaš?

    Imamo na Snetu ljude kojima smo obrisali doslovno stotine profila i oni i dalje uredno rade nove. Naprave novi, krenu vrijeđati, netko ih obriše u roku 10 min i oni opet iz početka i tako danima...
  • BluePhone67
    4k
    meni je zapravo nevjerojatno da je prošlo ovoliko vremena, a nitko od navijača drugih klubova nije otkrio ovaj forum.xavier

    Ovo je javni forum za sve, ali posto je ovo forum koji drze ovdje nas pojedinaca volonterski i izmedju ostalog imamo i troskova podosta za placanje domena, nagrada itd. sto placamo iz svog dzepa dozvolit cemo si luksuz da na ovom forumu bude ko u Sjevernoj Koreji bez drugih navijaca iz drugih klubova i da ce automatski biti baniran za trajno. Ovo ima samo kod nas, samo kod nas... samo Dinamo :strong:
  • 000
    946
    Jučer sam poslao @BluePhone67 link na lika koji u 2018.-2019. upire iz sve snage da dokaže svojim sektašima da Dinamo nije sljednik Građanskog, da je sve masonska zavjera, laž, i tko zna što sve ne.
    Nije mi jasno da to ludilo i mržnja ide tako daleko.
  • xavier
    12.1k
    nisam ni rekao da bi ovdje trebali navijače drugih klubova nego da mi je nevjerojatno da još uvijek nisu navalili :smile:
  • Mali dioničar
    15.2k


    Daj napravite j.d.o.o. da možemo baciti kakvu donaciju i ako se mislite dalje razvijati da možda kakv sponzor pokrije trošak računovodstva da nitko nije u minusu. Ako ste i razmišljali neki portal što je kako xavier kaže puno veći posao nego forum, trebat će vam poslovni subjekt.
  • BluePhone67
    4k
    Svasta mi razmisljamo i sve sugestije su nam dobrodosle, slobodno se javite. Za pocetak jedna bubica, uskoro krecemo sa jos jednim projektom u sirenju.
  • davidinamo
    362
    Aplikacija nebi bila loša :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.