• reziser
    6.8k
    plavi telefon, ak treba kakva donacija, i na koji način, tu smo
  • Blaz
    373
    u pivi i vinu
  • reziser
    6.8k

    na to bumo dosli
  • BluePhone67
    4k
    plavi telefon, ak treba kakva donacija, i na koji način, tu smoreziser

    A gle, ima mjesta na banerima za neku firmu i reklamu (nestpljivo cekaju), majice Lamze i Dudu su jos u akciji, a bit ce i novih majica jer ideja ne nedostaje, donacije kroz neki kviz i nagradne igre za pobijednike, zatim direktna ulaganja bez ikakvog potrazivanja za sada i sve upute mozemo na kontakt email ..

    Sto se tice aplikacije, to nam je preskupo kada smo napravili racunicu, ukoliko se netko sa time bavi privatno ili u slobodno vrijeme slobodno takodjer na kontakt.
  • xavier
    12.1k
    Iskreno, nisam uopće ljubitelj aplikacija i ne vidim što fali otvaranju u mobilnom internet pregledniku.

    Po meni to nije nikakav minus.
  • Kwedi
    3.8k
    Ovo je javni forum za sve, ali posto je ovo forum koji drze ovdje nas pojedinaca volonterski i izmedju ostalog imamo i troskova podosta za placanje domena, nagrada itd. sto placamo iz svog dzepa dozvolit cemo si luksuz da na ovom forumu bude ko u Sjevernoj Koreji bez drugih navijaca iz drugih klubova i da ce automatski biti baniran za trajno. Ovo ima samo kod nas, samo kod nas... samo Dinamo :strong:BluePhone67

    podržavam! :ok:

    Daj napravite j.d.o.o. da možemo baciti kakvu donaciju i ako se mislite dalje razvijati da možda kakv sponzor pokrije trošak računovodstva da nitko nije u minusu. Ako ste i razmišljali neki portal što je kako xavier kaže puno veći posao nego forum, trebat će vam poslovni subjekt.Mali dioničar

    ja već predložio nek naprave udrugu :smile:

    Aplikacija nebi bila lošadavidinamo

    preveć penez


    Imamo na Snetu ljude kojima smo obrisali doslovno stotine profila i oni i dalje uredno rade nove. Naprave novi, krenu vrijeđati, netko ih obriše u roku 10 min i oni opet iz početka i tako danima...xavier

    ma jasno,al ovo je forum isključivo o dinamu. ono je vašar, svih sportova, navijača... ako želi netko trolat tam ima puno širi izbor ili facebook; ne znam da se netko može toliko napaliti pa da ide na tuđi forum...
  • xavier
    12.1k
    ma jasno,al ovo je forum isključivo o dinamu. ono je vašar, svih sportova, navijača... ako želi netko trolat tam ima puno širi izbor ili facebook; ne znam da se netko može toliko napaliti pa da ide na tuđi forum...Kwedi

    Pa tovarima je ne znam koliko dugo bila "misija" proboj na onaj riječki forum...kažem ponovo, nekom normalnom neshvatljivo, ali ima očito ljudi kojima je tako nešto satisfakcija :sweat:
  • xavier
    12.1k
    nisam ni doživio ovaj dio s udrugom :rofl:
  • Mali dioničar
    15.2k
    Ne znam kaj će Hrvatskoj uopće Zakon o trgovačkim društvima. :smile:
    Ali, u korizmi sam kaj se tiče te rasprave. :halo:
  • xavier
    12.1k
    Ali, u korizmi sam kaj se tiče te rasprave. :halo:Mali dioničar

    :grin:
  • 000
    946
    Konačno zaposlili nekoga 'ko zna baratati sa kamerom i kadrirati te montirati sve skupa na razinu dostojnu Dinama :cool:
  • Nino Bule
    13.7k
    Mogli su izbacit snimke atmosfere s utakmice a ne oko stadiona ali dobro i ovo je napredak
  • BluePhone67
    4k
    Pozdrav @Nino Bule na prvom upisu, a posto je u stozeru od Bjelice moze neka insiderska kako cemo ih danas nabiti. :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.