• Carrasco
    4.1k
    Memphis Depay je na probi, možda potpiše.

    hj64tmbjaxy99idp.jpg
  • Jurki
    8.8k

    Potpisujem sve navedeno. Ovo mešetarenje s Rijekom je ogavno. Dinamo ima puno igraca i znam da ne mogu svi igrati. Vrijeme je za filijalu u Sloveniji.. pa nek tamo igraju ako su dovoljno dobri idu u prvu ekipu a ako ne na transfer listu. Vrlo jednostavna matematika. Dinamo je veliki klub i zasto mi nebi imali svoj razvojni klub vani gdje je sve po nasem programu. Imaju svi filijale zasto nebi imali i mi?
  • Mulec86
    389
    Čabraja je rješena stvar, sutra potpisuje
  • BBB Sibenik
    4k
    Pa slazem se upravo to “vani” , a ne da nam taj isti klub sutra uzme prvenstvo il kup!
  • Jurki
    8.8k
    Isto tako godinama kupujemo igrace koji nam realno ne trebaju samo da spasimo utopljenike od utapanja. Gospodo iz hnla imate ino trziste pa prodajite a ne da cekate da vas mi spasavamo.
  • BBB Sibenik
    4k
    Dinamo hrani cili ligu kako igracki tako i financijski, ukljucujuci kmecavce iz st. Ne bune se uzet naknadu od Uefe koju Dinamo dobije kad igra skupine LP.
  • Infinity
    15.3k
    Ristovski je prvi desni bek repke koja je na euruMorales7

    Bio je i Blagonadezdins :grin: :rofl:
  • BBB Sibenik
    4k
    Stefan Ristovski's move to Sporting has ended. The Macedonian right-back is out for Dinamo Zagreb's Croatians and will earn about € 1.3 million for Sporting's coffers, with the lions still safeguarding 10 percent of a future transfer from the defender.Ristovski, 28, is back in Croatian football, after being signed by Sporting to Rijeka in 2017. In three and a half seasons with a lion (the first on loan), Ristovski made 82 games, counting nine assists for goal.
  • NORTE
    9.3k
    Ristovski u Dinamu, to je onaj koji je je baš bio napaljen na Dinamo dok je igrao za Rijeku i posprdno komentirao nakon ulaska Dinama u Ligu prvaka kad je Rijeka čestitala na uspjehu. Jednom je izjavio Zdravko da će u Dinamo dovodit samo 'persone'. Idući je valjda Ibañez.
  • SAS1987
    13.5k
    Sto če nam Ristovskin pokraj Stojketa. Troše lovu ko da sutra ne postoji.
  • BBB Sibenik
    4k
    Stojke je prakticki otpisan na Maksimiru bar se tako govori. Meni osobno rupa od igraca. Uvik je na rubu crvenog kartona i cesto ispada u obrani. Od deset tekmi jednu posteno odigra.
  • Jurki
    8.8k

    Glupan SD/trener se ocito pogubio. Imali 4 desna beka prije mjesec dana i sad on kupuje Ristovskog. Jebo ja sebe da tak igram Football managera sam bi sebi dao otkaz.
  • LovroZG
    1.3k
    Moha se ozlijedio pa se panično kupuje zamjena da ne bi dočekali Europu s jednim desnim bekom. A Ristovski je provjerena kvaliteta i bio je najbolji bek lige kad je igro za Rijeku. Panični je, al niije to loš transfer.

    Više me brine lijeva strana. Očito bi ju trebali držat Čabraja i Štefulj na ljeto, a oni mi ne zgledaju dovoljno dobro za nas. Od Štefulja bi se dalo napravit dobrog beka, al radije bi uz njega imo nekog ranga Ristovskog/Moharramija nego Čabraju.
  • SAS1987
    13.5k
    Stojke je prakticki otpisan na Maksimiru bar se tako govori. Meni osobno rupa od igraca. Uvik je na rubu crvenog kartona i cesto ispada u obrani. Od deset tekmi jednu posteno odigra.BBB Sibenik

    160+ tekmi za klub je valjao a sada ne može pokrpati do kraja sezone? :smile: Ja cu biti prezadovoljan ako ga zamjenimo boljim igracom ali nisam siguran da je pametno kupiti igraca koji ce sigurno imati jako velik ugovor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.