• marcio amoroso
    33.7k

    A jbg, onda nije baš da nije igrao pola godine.
  • NORTE
    9.8k
    Da, samo su Rijeka i hajduk ipak razlika.marcio amoroso

    Stvar je u tome da netko ko mrzi Dinamo (kako ti kažeš vidjelo mu se u očima) nema šta radit u klubu. Točka.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne zgleda to neigranje tolko kritično s ovim utakmicama za repku. Dobili smo jeftino igrača koji ima iskustva i kvalitete da barem zamijeni Stojanovića ak duže vrijeme neće bit Mohe, a dugoročno bi mogli dobit vrhunskog beka koji će bit ozbiljna konkurencija Irancu.
  • Eduardo
    18.1k
    to je bila naknadna provjera nakon što je deda napisao kako je igrao za repku u međuvremenu. Ta slika malo popravlja dojam jer ona klupska stvarno ružno izgleda.
  • marcio amoroso
    33.7k
    Stvar je u tome da netko ko mrzi Dinamo (kako ti kažeš vidjelo mu se u očima) nema šta radit u klubu. Točka.NORTE

    Ja se apsolutno slažem sa tobom, ali će ga širi krug ipak lakše prihvatiti jer je iz jedne rijeke.
  • Carrasco
    4.1k
    Vidjet ćete na predstavljanju da je navijač Dinama od malih nogu :lol:
  • marcio amoroso
    33.7k
    Prejako je ovo ako je istina sa goricom i tovarijom.
    Znaci ide ovako. Gorica prodaje Špikića i Čabraju Dinamu za 2,3 milijuna eura. Realno je da su im cijene tu negdje ili čak da je Špikić skuplji. Pošto tovarima ide pola od Špikića Dinamo plaća Čabraju 2,0 a Špikića 0,3 da bi pravednicima išlo manje :rofl: :lol:
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Danas su samo pare bitne, ljubit ce onaj grb na dresu ka sta je od Rijeke ljubia. To decki ka Pjaca, Benkovic, Gvardiol itd. mogu igrat iz srca za Dinamo.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Ako je to istina preee jebeno :rofl:
  • Carrasco
    4.1k
    O tome sam jučer razmišljao... i evo možda postane istina.
  • deda
    29.2k
    Dinamo je odbio posljednju ponudu OM koja je iznosila 12+4 za Lovru
  • mniokl
    258
    Navodno su digli na 15+bonusi,nadam se da će i to biti odbijeno.
  • deda
    29.2k
    Za tu zadnju nisam čuo. Sutra će biti frka jer je na većini tržišta zadnji dan. A OM je prodao igrača u Villu za 16 milja i hitno trebaju zamjenu.
  • Blaz
    361
    Za 15 plus bonus bi ga nosio do Marseillea. Ivanusec, Ademi i Misic vrhunska veza
  • deda
    29.2k
    Ja sam uvijek protiv bespotrebnih prodaja, pogotovo ako klub nije u frci, ali gotovo da bi se složio s Blažom. Za 15+bonusi i koji postotak od budućeg transfera bi ga prodao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions