• Jurki
    8.7k
    Onaj aut od subote je bio samo pritisak na suce, koji su dozvolili ovakav antinogomet veceras. Jedino mi je žao što tovarima nismo uvalili petardu.
    A sad nek se žale i dalje i nek kmeče. Kmeeee
  • Crusades1986
    9.8k
    Ne mogu si ni zamislit atmosferu južno od Sv. Roka da su oni imali ovakve dvije situacije kao mi u Dinamovom šesnaestercu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Što će sad? Probat instalirati svoje ljude unutra? Preko zagrebačkog saveza nešto? Nek šute i igraju
  • Bosna86
    11.6k
    Problem nas navijača Dinama je sto najčešće gledamo Mamice kao Dinamo, a to nije istina... Bez obzira sto je tragikomično da se glavonja nešto zali, treba staviti našu mržnju prema njima na jednu stranu i dobrobit Dinama na drugu... Apsolutno se treba reagirati svaki puta kad se ovako nešto dogodi, jedini razlog zašto nije svirao je onaj out neki dan... Ako nisi psihički sposoban suditi, daj nekom drugom... Ako se ne pobunis javno, brzo se ovo zaboravi, kao sto se zaboravilo da je samo ove sezone dvaputa Hajduku sviran penal u 95 min
  • deda
    28k
    Napad je najbolja obrana. Podržavam
  • The Undertaker
    4.1k
    Priopćenja pišu nemoćni i slabi. Zna se gdje se kroji politika i gdje se dijele karte. Bilo kakva ozbiljna priča o sucima samo će prikriti trenutno stanje ekipe koje nije dobro za standarde koje smo navikli.
  • deda
    28k
    Na ovakvo suđenje se mora reagirati
  • The Undertaker
    4.1k
    Naravno. Ali u savezu prije svega. Nije baš da smo bez utjecaja.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Priopćenja pišu nemoćni i slabi.The Undertaker

    Tak je, sluzbena stranica kluba se prije 2 godine sprdala s tovarima pred derbi s onom objavom "Kako to", a sad pisu neka priopcenja jer su skuzili da nece tako lako uzet titulu.
  • Keyser Soze
    8.1k
    I da kaj je s onim "vjerujemo u sustav" od prije nekoliko dana?
  • Markelo
    2.5k
    Kako guštam. Endorfin samo takav, ne trebam ni vježbat.

    Btw, sljedeća je tovarima tekma protiv Osijeka. Ajmo Parmezanu, izvuci nešto
  • BBB Sibenik
    4k
    Iz podneblja sam di se navija za Hajduk, osim grada Sibenika. Nez koliko su ljudi ode na forumu u doticaju sa njima jer ja jesam. To su zatucane budale koji misle da su bogom dani i da niko nije bolji od njih. Svaki argument i cinjenicu ne prihvacaju i ne mogu prihvatit jer su jednostavno seljacine i jadni. Peru ih kompleksi bolesno. Misle da je Split iznad svih i da su pre posebni. Kad vide ZG table nije im dobro. Da se njima ovako sudilo ka nama danas, pisali bi se dopisi, pritilo napustanjem lige, zabranom igranja repke u Splitu itd itd. Prodaju moral svima okolo a nema kluba u Dalmaciji s kojim su imali posla a da ga nisu unistili nakon tog. Nema veze mi smo europski klub ipak...gazi gubu! (-19)!
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ja sam dolje živio pa znam, tko nije teško mu je objasniti. Ta mržnja prema Dinamu ide u neke mjere koje se ne mogu opisati.
  • Jurki
    8.7k

    Kolega znam tocno o cemu govoris. Ja sam iz okolice Varaždina. I to za tablice je istina. Od moje kolegice s posla šogorica je isla poslovno u blitvograd sa VŽ tablicama i po dolasku dolje joj je bilo strogo napomenuto da sakrije negdje auto jer joj nitko nije mogao garantirati da taj isti auto nece biti unisten zbog tablica.. a nije bila nikakva tekma, zapravo je bilo ljeto. Tek tolko o njima.. primitivizam na stotu. Pozz Krešimirovom gradu
    I naravno gazi gubu. DZG
  • mniokl
    254
    Čitam komentare na njihovim forumima i umirem od smijeha.Kao što rekoh misle da su jaki,neka tako i ostane.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.