• Mališan
    1.7k


    Ovu objavu je napisala ona k...a iva, antolićeva priležnica po nalogu nečastivog velikog vođe. Sam da se idućih nekoliko dana medijski prostor zagadi raspravama oko suđenja utakmice, a ne suđenja u Osijeku. Sam žele što manji medijski pritisak na sudstvo
  • Morales7
    184


    Čak bi rekao da su platili Zebecu da ovako sudi da skrenu pažnju s njihovog suđenja.


    Ne budi smiješan...
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Upravo tako, tebi ne triba onda objasnjavat.

    A znas kako ti je to, odes pomoc grobarima zauzet tribinu u Srbiju, a decka od 14godina sa Dinamovim hlaca ljeti ides grupno prijetit dok mu stariji brat ne izade iz mora. Il npr. u mistu ti igra krkan u zvezdinim hlacama nogomet al njemu ne smijes nista reci. Picke tovarske bili i ostali!
  • Mališan
    1.7k


    Samo su iskoristili situaciju koja im se pružila
  • Gelipter
    3.4k
    "za Ajduk se živi za Partizan umire." - Turistička zajednica grada Splita. A nek umiru i u neograničenim kompleksima i kmečanju.
  • Carrasco
    4k
    Kad već pišeš ovakvo priopćenje onda moraš imati asa u rukavu i skupljati iz utakmice u utakmicu greške na štetu Dinama i napraviti video od sat vremena čisto da se vidi da se itekako griješi na štetu Dinama. Naravno, praznoglavci iz uprave samo znaju srat u prazno...

    16mi0mm0x73iwogo.jpg
  • Markelo
    2.5k
    Ako je tako onda u talu moraju biti i igrači Hajduka, jer neko penal mora napravit da bi Zebec "zažmirio".
    Uglavnom još jedna "belosvetska"
  • flexXy
    1.9k
    Meni je ovo ispod razine Dinama. Problemi sa sudcima se rjesavaju cinjenicama, a ne ovakvim prozivanjem preko interneta. Jos pogotovo kad isti Mamic poslije Gorice izjavi da se mora vjerovati u sustav.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Dobar slogan :rofl:
  • Carrasco
    4k
    Nije moglo bolje, Tovarija se napalila i primila tri gola uz očiglednu sudačku pomoć. I onda na scenu stupaju praznoglavci... Umjesto da se zajebavaju s njima, oni pišu retardirana priopćenja i umjesto da se priča o pobjedi Dinama, priča se o tom retardiranom priopćenju. Trebaju dobiti Nobelovu nagradu za glupost. IDIOTI!
  • Ludovic IX
    5.1k
    Baš, trebali ihč isprdat totalno ali nema tamo nikog tko bi znao iskoristiti ovo na ispravan način
  • Papastrumf
    9.4k
    Koliko ti ljudi tamo nemaju takta i pojma o poslu, prestrasno.
    Kakvo retardirano priopcenje, majko mila.
    Nakon pobijede uz sudacki masakr, mozes se lijepo ocesat, biti duhovit, a oni izbace ovo smece od priopcenja.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Sad opet ispadamo seljački klub ko i ovi "doli"..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.