• marcio amoroso
    31.9k

    Upravo tako, mogli smo se narugati ili tako nešto. Ovo je došlo u jako glupom momentu.
    U subotu “vjerujemo u sustav” a danas pišeš priopćenje.
    Smiješno.
  • Majki2111
    2.6k
    Evo mene zanima. Imamsamo jednog prijatelja, al on je iz Kaštela, i nije nešto zagrijan za nogomet, dapače drago mu je kad je Dinamo dobar j Europi, i generalno nije nešto zagrijan za Hajduk. Al općenito s Dalmacijom nemam nikakve veze i to je ko strana zemlja za mene. Slobodno ispričaj anegdotu ako imaš, rado ću pročitat. Nisam doživio ništa slično.
  • Nolifer
    6.5k
    Ja sam na faksu takve (tovare) sređivo za doručak, ko god da je od dole srao protiv Dinama, dobili bi svoju porciju.. A stvarno su bili u množini u grupi, ja ko za vraga na faksu dobio baš tu grupu. Al nisam se dao. Uglavnom i ko klinac kad sam bio dole na moru ja sam njih učio dinamovu himnu pjevat na brodu kad smo bili. Mislim ima svakakvih i tak će uvijek biti... neki su fakat normalni i čast izuzecima... al neki znaju stvarno pretjerat... a kaj se tekme tiče, dobili su svoje...
  • Crusades1986
    9.5k
    Ma ovaj Oršić je stvarno prepotentan i bahat... kako ga nije sram pogodit iste rašlje 2 puta na ISTOJ utakmici. Mislim, dokle ova lakrdija od lige ide? :wink:
  • Carrasco
    4k
    Po komentarima vidim da tovarima fakat nije bilo dosta, opet smo bili pretolerantni...

    3eyx8sfpsdyp0yrf.jpg
  • Crusades1986
    9.5k
    ubff9m3k0az84nuc.jpg
    Da demistificiramo i ovo "zaleđe".
  • Nolifer
    6.5k
    Pa kaj nije Hajdukov igrač, igral prije Majera?
  • Carrasco
    4k
    Sad kad gledam sazetak mogu reći da je i ovaj start na Gavranoviću mogao biti penal. 1. penal sigurno, 2. jako,jako sporan
  • Infinity
    15.2k
    Rutinska pobjeda, vise sam nego zadovoljan. Mozda smo ih mogli i nakantat, ali je i ovo bilo dobro. Bilo je smijesno gledati sve duele gdje nasi igraci djeluju kao da igraju protiv Ferdinandovca u odnosu na njihove.

    Najveca zal su ozljede. Nadam se da ce se svi vratiti i biti pravi. Majer se danas pokazao u odlicnom izdanju. Primjecujem i da je Kastrati sve bolji s tehnikom, bit ce nesto od njega.

    Pohvale za kompletnu ekipu, nitko me nije razocarao, svi su dali ono sto je bilo potrebno za pobjedu.

    A bivsi majstor s mora? Bivsi :point: :ok:
  • Crusades1986
    9.5k
    pa je, al da se i gleda trenutak dodavanja lopte, opet nije zaleđe.
  • Majki2111
    2.6k
    A ono... Možda i nije tako... Ovisi o situaciji. To ispada ko da onda na svaku situaciju ako si generalno lijevo politički orijentiran gledaš lijevo npr. Nemreš jednostavno. Postoje situacije drugačije. Nisu sve situacije iste... Možeš od čovjeka očekivat da promijeni ploču tu i tamo. Normalno i ljudski.
  • Keyser Soze
    8k
    Čitam komentare na njihovim forumima i umirem od smijeha.mniokl

    Lauritsenu crveni, Pericu crveni, sigurno nije bio penal na Majeru :lol: :lol: :lol:
  • Crusades1986
    9.5k
    Dobro da nisu vidjeli i faul nad Todorovićem kod drugog gola. :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.