badjibadara
crophantom
rioda
Vaha — badjibadara
Jurki
Mislim da se više zajebavaju na svoj račun nego kaj to fakat misle. Iako, cijeli taj ajdučki puk ima svakakvih pacijenata, tako da nije nemoguće da oni ova pojačanja vide kao nešto vrh. — Sibirski plavac
Samo čekajmo da ih Žilina nakanta i odmah će Graf postati Poljska prevara u njihovim očima. — Sibirski plavac
Sibirski plavac
Jurki
NitkoBitan
Dinamosaurus
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.