• NORTE
    25.2k
    Dat ce netko 6 milijuna eura za igraca u duzem padu forme koji je usao u zadnju godinu ugovora, mos si mislit. Ako dobiju od nekoga 3 milijuna mogu se lupat nogom u guzicu.NitkoBitan

    Meni isto tih 6 milijuna eura zvuči puno za igrača Rijeke koji za 6 mjeseci može potpisat za koga hoće.
  • hardek
    10.4k
    Miško se jako često dovede u situaciju gdje mu dobri igrači odlaze besplatno ili im je smanjena vrijednost zbog kratkog ugovora. Nebi to očekivao od najboljeg menađera u ovom dijelu Europe
  • CastAway1986
    5.7k
    Vaha je na sličan nacin pohvalio i Mmaea pa svi vidimo kako je to ispalo mada sto se moze vidjeti po stranicama vezanim za Nantes ovaj bek i nije toliko loš ..
  • Jos-Optimus
    11.3k
    nije toliko loš da nije bio standardan u Nantesu koji je ispao iz lige, nije ni naša liga baš toliko loša
  • DerHerrKool
    1.2k

    Ja tu samo čitam “nekaj ne valja sa tim malim jer bi inače bio nedostupan za hajdug”
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.