bluemagic
Mislio sam da je ovaj narativ umro prije barem 10 godina, ali ocito ne pratim dovoljno. — jakov1
Isto kako Messijevi Indijci broje Ronaldu konverziju slobodnjaka ili nesto trece po cem je Messi glatko bolji. — jakov1
Mr Anderson
Jos-Optimus
Dr Hofmann
jakov1
Nema treninga koji te nauci da jedini prepoznas ovu kretnju i naletis na loptu bas u trenutku da ju mozes potegnut punom snagom, iz tjedna u tjedan, 20 godina, skoro 1000 puta.Messi je prirodni talent, a C. Ronaldo je produkt treninga. — Dr Hofmann
Dr Hofmann
Uh, ne bi rekao da im je Messi baš daleko po talentuRonaldinho ili Cruyff
jakov1
Messi je jednostavno ,,prirodniji" talent. — Dr Hofmann
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.