don
bolje idi zbrajaj kolko puta je igrao protiv Luksemburga, Lihtenstajna, San Marina, Andore i takvih liliputanaca. — podravskimodrikibicPMK
Mlađi referent
Mr Anderson
Navijač Dinama
Sad kad se Kikica iživi na neugodnom Uznekistanu i okrene glasanje u svoju korist. — Mr Anderson
Krizy
Sad kad se Kikica iživi na neugodnom Uznekistanu i okrene glasanje u svoju korist. — Mr Anderson
jp23
Sibirski plavac
Zagreb1992
podravskimodrikibicPMK
Euro (10 puta jače natjecanje od Cope i jače od SP-a) — don
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.