• Infinity
    15.1k
    Ovo je cist dokaz one teorije da kad se napijes da su sve dobre. Ljudi koji piju zesticu su dali najvise ocjene. Ljudi koji ne vole alkohol su dali najnize ocjene.
  • Neki tip
    18.8k
    da, baš zapada za oko taj nalaz.

    S tim da ovo nismo, valjda, ispunjavali pijani i trijezni, ali već sklonost žestokim pićima vs nepijenju pokazuje vidljivu razliku u "kritičnosti" spram privlačnosti različitih žena.
  • Neki tip
    18.8k
    Ubuduće ću ankete na ovaj način koncipirati. S bodovima od 1 do 10. Mislim, tako bi se i trebale raditi, ali htio sam uvijek da budu zabavnije za ispunjavanje.

    Međutim, puno je zanimljivije kasnije analizirati rezultate, dovoditi u različite odnose. Preciznije je, svima jasnije.

    Kad stignem, ponovit ću neku kombinaciju dosadašnjih anketa, o stadionu i smjeru kluba npr., ali na ovaj način posloženu. Naravno, s dosta demografskih podataka. Bit će onda malo dosadnije ispunjavanje, ali će nam rezultati zato svima biti super zanimljivi za proučiti.
  • Neki tip
    18.8k
    Čini mi se da ova moja anketa, odnosno analiza rezultata ne zanima nikoga osim mene. :gasp: :lol:

    Ali nema veze, idemo dalje..

    Zanimala me eventualna razlika u percepciji privlačnosti poznatih Hrvatica s liste ovisno o tome jesu li vam u 2020. tijekom pandemije više nedostajala putovanja ili utakmice.. jer ta su dva odgovora najviše odabirana. Katkad su odabrana oba.

    Nalazi su zapravo prilično iznenađujući, jer jesam očekivao razlike kad su u pitanju vrste pića, godine, prihodi, ali ovdje zapravo nisam mislio da će se baš tako izrazite razlike pojaviti.

    Ipak, evo ih (kliknite na sliku za povećanje):

    3rl7agy9byf2kmat.jpg

    Kao što možete vidjeti, oni kojima su, između ostalih stvari najviše falile tekme (ali nisu spomenuli/odabrali putovanja) puno su blagonakloniji ili manje kritični prema izgledu žena s liste od onih koji su putovanja označili kao ono što im nedostaje najviše (ali ne i utakmice).

    Negdje između, prema prosjeku, nalaze se oni koji su na svoju listu onoga što im je "najviše nedostajalo" stavili i tekme i putovanja.

    I još jedna zanimljivost, daleko najveće razlike među onima kojima fale putovanja i onima kojima više fale tekme pronađene su u percepiji baš onih žena koje su vezane za nogomet! :)

    Zaokružio sam, 2 sportske/nogometne novinarke i jedna bivša žena nogometaša mnogo su bolje ocijenjene od onih koji bi tako rado na tekme u odnosu na one koji bi ipak radije na put.
  • markoli
    1.6k
    Bio sam ja ovo ljeto, početkom 8. mjeseca. Ujutro krenuli iz Zagreba do Zavižana. Od tamo smo išli do Alana - došli smo oko 17-18h, večerali, popili koju cugu i na spavanje. Ujutro nazad od Alana do Zavižana i doma. U jednom smjeru treba cca. 4-5h, ovisno o fizičkoj spremi i odmaranjima. Staza nije preteška, a priroda je stvarno nešto posebno. Sam dom na Alanu je star, nije baš neko oličenje čistoće. I WC-a nema već je toi-toi nekih 50 metara izvan objekta. Ja sam bio s frendovima pa mi nije smetalo previše, ali ne bi nikada tamo noćio sa ženom. Isti slučaj je i dom na Zavižanu. Ako ćeš spavati ponesi svoje plahte obavezno.

    Ako ne želiš spavati možeš ići do pola puta (Rossijevo sklonište) i nazad. Druga opcija je odeš skroz do Alana, a prije toga dogovoriš prijevoz nazad do Zavižana.
  • SAS1987
    13.2k
    hvala :smile: Kako je sa spavanjem vani? Ima nekih opasnih zivotinja poput medvjeda? :smile:
  • markoli
    1.6k
    Mislim da prema pravilima NP ne smiješ spavati vani (kampiranje, šator). Rendžeri znaju hodati po stazama. Ali možeš recimo spavati u skloništima - poneseš si vreću za spavanje samo. Od životinjskog fonda vjerojatno ima svega, srećom nisam na ništa naišao.
  • Bosna86
    11.5k
    Ima nekih opasnih zivotinjaSAS1987

    Mislim da je veca opasnost poskok kojih ima stvarno dosta
  • Neki tip
    18.8k
    Mislim da prema pravilima NP ne smiješ spavati vani (kampiranje, šator).markoli

    Spavati vani, u šatoru ili bez njega, ne smiješ nigdje mimo kampova, nema to veze s NP kao takvim. Ima veze samo utoliko što ćeš zbog patroliranja rendžera biti lakše primijećen i gotovo sigurno kažnjen.

    Osobno, kampiram prilično često, ali u zabačenim krajevima gdje ne prolazi nitko. Međutim, zabrana vrijedi jednako..
  • Neki tip
    18.8k
    prijatelj napravio stock kolu prije pola godine. Probao sam-fino bilo. Ali otrov, 61% alkohola.Majki2111

    Kaj su to tebi dali i rekli da je stock!? :scream:

    Pa najgore banijske rakije ne prelaze 50%, kakvih crnih 61% u stocku? Obično su te jake žestice na 40ak % i to je već prilično puno..
  • SAS1987
    13.2k
    Obično su te jake žestice na 40ak posto i to je već prilično puno..Neki tip sa Zapada

    Offtopic ali postoji slovacko pice, tatratea 72, po okusu slično jegeru ali ima 72% alkohola :lol:
  • Neki tip
    18.8k
    planiram na repku u rujnu u Slovacku, ak se bude moglo, moram to uzet, promaknulo mi prosli put.. ima u Bratislavi jedan sjajan ducan sa zesticama iz cijelog svijeta, i valjda svime kaj u Slovačkoj rade, ali promaknula mi Tetratea :grin:
  • Infinity
    15.1k
    Stock ima 38% alkohola, razblazen s kolom ima oko 15%, ali evo ja razumijem da ostavlja dojam kao da ima 61% :lol: :lol:
  • über alles
    1.4k
    Absint je najblazi 70 ak s ne varan, ima I jacih. Ja sam pio taj I osjecaj bas nije bajan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.