• xavier
    11.1k


    Ponovo ti kažem da se ti loviš za naš prijevod, a original na engleskom je sasvim nešto drugo. Ako dira stativu i uđe, onda je "on target".

    To je nešto kao kad se ljudi žale kako netko dobije "skok" u košarci, a "nije uopće skočio nego je samo pokupio loptu koja se odbila". No opet je problem u prijevodu. Na engleskom se to ni ne zove "skok".
  • deda
    27.5k
    Zoran Zekić preuzeo Meszarosevu momčad u Mađarskoj - Diosgyor
  • Krizy
    35.4k
    Sebastian Haller u Ajax za 22.5M €, najveći ulazni transfer u povijesti nizozemske lige.
    Dinamo toliko potroši u 3 roka ukupno.
  • Infinity
    15.2k
    Ne bas tri roka, ali za tri sezone sigurno. Za sad nam je rekord malo jace od 10m cini mi se.

    A mislim da Haller ne vrijedi tih para, mada kako kome. On ce dobar igrac za Ajax, al kako smo pricali vec da nitko Dinamu nece dati igraca za sicu, jer znaju da Dinamo ima para, tako nitko nece dati ni Ajaxu, jer znaju da Ajax ima para. Ajax je u zadnjih 5-6 sezona prodao igraca za pola milijarde eura, moze se kockati s 22 milijuna. S druge strane ga je West Ham platio 50m i sigurno su se tukli za svaki milijun da ga izvuku nazad.
  • Krizy
    35.4k
    Da, 3 sezone sam mislio, pogrešno sam napisao. Ne znam baš koliko se uklapa u Ajaxov stil nogometa, ali u Utrechtu je dominirao ligom, još jedan u nizu promašaja West Hama i engleskih klubova općenito.
  • xavier
    11.1k
    Zašto se po svim naslovima stiče dojam da je Ajax upravo igrača platio barem dvostruko više nego bilo koga drugog do sad, a kupili su prije nekoliko godina i Neresa za 22 milijuna eura, samo pola milijuna manje nego sad za Hallera. Plus imaju dosta ulaznih transfera od 15-16 milijuna.
  • deda
    27.5k
    Benković opet posudba u Celtic
  • NORTE
    9k
    Zašto se po svim naslovima stiče dojam da je Ajax upravo igrača platio barem dvostruko više nego bilo koga drugog do sad, a kupili su prije nekoliko godina i Neresa za 22 milijuna eura, samo pola milijuna manje nego sad za Halleraxavier

    Sranje dana?
  • deda
    27.5k
    Terkeš i Blatnjak preuzeli treniranje novog HNK Zadra
  • deda
    27.5k
    Ovo je valjda prvi put u povijesti da Španjolci odgađaju zbog snijega. Atletico - Athletic je odgođeno
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Schalke 2-0 vodi protiv Hoffenheima :monkey:
  • deda
    27.5k
    Dakle vijest dana. Schalke pobijedio nakon godinu dana
  • Dudu
    2.6k
    Luda Bundesliga, Schalke do prve pobjede, a drugi bivši velikan nikog ne može dobit doma, a najbolja su gostujuća momčad Bundeslige :D

    Stuttgart doma: 0-4-3
    Stuttgart u gostima: 5-2-1
  • Crusades1986
    9.5k
    Osjeća se pritisak domaćih navijača :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.