• jp23
    2.2k
    Trenutno je utučeno oko 90 milja eura (cirka 600 milijuna kuna) u naše drago ruglo unazad 20 godina. I što smo dobili od toga? Nije stvar koliko je novaca, nego kako se iskoriste, eno Ferencvarosov stadion je odličan, moderan i ako se ne varam 40-45 milja eura je koštao.

    Problem kod nas je što od ovih već utučenih 600 milijuna kuna, tko zna koliko je završilo u džepovima kumova, prijatelja, i dakako u džepovima zdravkeca i bandoljerosa.
  • Infinity
    15.2k
    Valjda golica neku nadu da ću to doživjeti i kad je u pitanju Dinamo.Neki tip sa Zapada

    Ovo meni ima smisla. Volio bih da cijela liga ima nove top stadione i da nam se svi smiju, kao sto se svi smiju Hajduku zbog loseg terena. Na kraju su jadni ipak zatrazili da im sile zla plate taj teren.

    Ako sutra pored Pampasa nekim slucajom osvane nova Kantrida, pa se recimo dotjera Drosina s krovom preko svih tribina, renovira se Poljud, pa mozda Dugopolje uleti u ligu, poklopi se recimo 4-5 super sredjenih stadiona, mislim da bi ove nase prilicno zaboljelo. Boli njih i to sto se sramotimo po Europi, al bio bi prilican samar kad te po pitanju stadiona s visoka gleda pola lige u kojoj ti s visoka gledas sviju.
  • NORTE
    8.9k
    Naravno, sviđa mi se tvoje razmišljanje, ali nemoguće je da se iša od toga nabrojanog dogodi. Čak ni Erste Arena Rujevica nije realna. Pampas će već bit dovoljan, svi će zavidit Osijeku, stadion i kamp i to 'usred' grada.
  • Infinity
    15.2k
    Ma naravno da je nemoguce, pogotovo Kantrida. Eventualno ce se staviti krov na Drosini, o tom se pricalo.

    I sam Pampas je prilican samar, a to ce biti jasno tek kad se zavrsi i kad svi vide gotov proizvod. Nesto sto Osijek moze, a Dinamo ne moze. I onda to kazes egu koji neprekidno raste zadnjih 15 godina.
  • NORTE
    8.9k
    kad vidim pomak u izgradnji Osijekovog stadiona niti je svejedno niti samo "drago".

    Nekad se osjećam kao da rade zgradu u kojoj sam kupio stan. :yikes:

    Užasno blesavo i besmisleno, skoro jadno, ali eto, ushićenost zbog tuđeg stadiona ne jenjava. Valjda golica neku nadu da ću to doživjeti i kad je u pitanju Dinamo.
    Neki tip sa Zapada

    A zamisli tek u 5. mjesecu kad krene postavljanje stolica i trave, uređenje okoliša, prilaznih cesta i parkinga...
  • Neki tip
    19k
    u 5. mjesecu su lokalni izbori pa ne brinem - tad će se i u Zagrebu intenzivno graditi stadion, sveučilišna bolnica, obnavljati centar, graditi vrtići i škole po natalitetno propulzivnoj periferiji.
  • SAS1987
    13.2k
    Trenutno je utučeno oko 90 milja eura (cirka 600 milijuna kuna) u naše drago ruglo unazad 20 godina. I što smo dobili od togajp23

    Neču sada o tome koliko se pokralo a koliko se uložilo u stadion. Na stadionu su bila rušena stajanja, sagrađene VIP lože na zapadu, zapad gore te sjeverna tribina. Sve to jako puno košta, pogotovo jer je sjeverna tribina ogromna (jednom sam pročitao da je barem bila najveća sjeverna tribina u Europi po prostoru u njoj).

    I baš ta sjeverna tribina je nešto što u biti ljudi i političari non stop zazivaju. Stadion treba imati poslovne prostore zbog kojih će živjeti sve dane godine. Eto, imamu takvu tribinu pa su ti isti prostori prazni već 20 godina :smile:

    I zato ako želimo
    eno Ferencvarosov stadion je odličan, moderan i ako se ne varam 40-45 milja eura je koštaojp23

    I meni se sviđa stadion Ferencvarosa ali to nije stadion koji živi svaki dan u godini (muzej i neki klupski kafić ne brojim u to). Pogledaj kako izgleda od vani. Nema nikakvih ozbiljnih poslovnih prostora, to so gole tribine.
    groupama_top.jpg

    Nemojte me krivo shvatiti, ja ću biti prezadovoljan ako se izgradi "samo" nogometni stadion, bez poslovnih prostora itd. Samo komentiram raznorazne izjave. Baš me briga za njih, osim ako ima od njih profit Dinamo. Već sam jednom kazao. Ako im je toliko stalo do tih poslovnih prostora nek završe poslovne prostore na tribini sjever a iz tribina ili napraviti dodatne poslovne prostore ili jednostavno staviti solarne panele. A novi stadion 20, 30, 40 metara južnije.
  • xavier
    11.1k
    https://www.24sata.hr/sport/crna-strana-stadiona-sto-oni-zapravo-skrivaju-od-javnosti-736066

    Kad smo kod stadiona, na kakav tekst sam sad slučajno naletio :grimace:

    Najjače "crne strane" su mi "neviđena količina spojeva ugljika koja se oslobađa prilikom izgradnje" te "velika opasnost od trajnog oštećenja sluha zbog buke na utakmicama" :smirk:
  • Neki tip
    19k
    plus milijarde bacila koji izlete iz usta dok se pjeva..
  • Eduardo
    17.2k
    Video je objavljen 30. studenog, naravno nema nekih elemenata koji su do sada postavljeni, ali ipak daje nekakav uvid u trenutno stanje.

  • xavier
    11.1k
    S obzirom da ovdje najpredanije pratimo Pampas, evo i dvije slike. Jedna s početka godine...

    qyZOkdB.jpg

    ...a druga sa samog kraja:

    8PzLlIY.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Rusenje stadiona u Jajcu. Nesto ruzno stvarno izgleda ljepse u komadima :cool:

    i5fao7va8n8imiz0.jpg
  • xavier
    11.1k


    Čekam dan kad ću vidjeti istok i još više zapad složen u uredne hrpe betona i željeza :blush:
  • Neki tip
    19k
    kako ste nesentimentalni, ccc... :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.