• Bosna86
    11.1k
    Grafički dio indexa je 5 kategorija iznad ostalih... Jednostavno su puno pregledniji od ostalih i vijest koju tražiš ćeš gotovo uvijek lakše naci nego kod konkurencije. Mislim da je to razlog zašto svi idemo tamo
  • NORTE
    8.4k
    Između ostalog, ali drugi top mediji kod nas su možda i veće žutilo i smeće.
  • Neki tip
    18.3k
    da, slažem se
  • Crusades1986
    9.3k
    bteakqunkau7a3d6.jpg
    Tomica izdrži!!
  • NORTE
    8.4k
    A nepismen...
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Šteta je što sve ostane na" uvredama" i "prijetnjama"..njega bi ja najradije uhvatio, nalupao da se malo opameti
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma razumijem dam oraju živjet od nečega ali bi puno više otvarao i čitao članke s normalnim naslovima koji nisu baš proziran klik bait na beskoristan članak. Recimo onaj članak o Hajroviću bi sigurno otvorio da nije bile one dodatne rečenice.

    Znači: "Hajrović može ostati uz manju plaću, zvijezdi novi ugovor," i to je to, otvorio bi i vidio detalje. Čim je onaj nastavak naslova - ne hvala.
  • Infinity
    14.9k
    Normalni clanci zanimaju manjinu. Bas oni ne bi pisali normalno da to cita veci broj ljudi. Pisu se senzacije, ljude to zanima i jbg. Meni to ne smeta, meni smeta kad lazu, a cine to jako cesto, opet iz istog razloga. Ljudi ce citati tu laz, jer ista zvuci senzacionalno.
  • NORTE
    8.4k
    S druge strane naiđeš i na dosta onih koji onda ne otvore tvoj članak, baš zato. Pa odem na drugi medij gdje sve vidim u naslovu i onda im još i klik dam. Tu je i zona gdje saznam mnoge stvari a da ne dam klik medijima, pozivam sve da to radite još više.
  • Dudu
    2.6k
    Ja sam to testirao na portalu koji vodim. Vecinom pisem normalne naslove jer samo odrzavamo posjecenost portala, glavni prihod su reklame direktno na fb stranici, a iste vrtimo i na portalu samo da bi se malo skuplje naplatilo promoviranje.

    Mozda nepotreban uvod, ali suma sumarum, na senzacionalisticke naslove bude 5 puta vise pregleda.
  • Infinity
    14.9k
    S druge strane naiđeš i na dosta onih koji onda ne otvore tvoj članak, baš zato. Pa odem na drugi medij gdje sve vidim u naslovu i onda im još i klik dam. Tu je i zona gdje saznam mnoge stvari a da ne dam klik medijima, pozivam sve da to radite još više.NORTE

    Naravno da netko to nece ni otvoriti. Ne postoji formula prema kojoj bi neki clanak otvarali bas svi. Iz tog razloga se pise senzacionalisticki, jer vecina zeli tako. Ako zelis biti uspjesan u poslu onda se prilagodjavas vecini.

    Sto se tice ne otvaranja clanka. Meni je to smijesno, kao da im lova ide iz mog dzepa. Ono sto me zanima otvorim i procitam. Ono sto me ne zanima zaobidjem i zdravo. Jos trebam trositi svoje dragocjeno vrijeme trazeci drugi portal samo da netko ne bi zaradio dva centa na meni. Pa nisam toliko napacen.
  • xavier
    11k


    Vidio i mislio staviti, ali sam na kraju odustao. Ovo je stvarno nadrealna razina.
  • Neki tip
    18.3k
    eto danas smo pisali o clickbait naslovima..

    Ono što ovdje sablažnjava jest da nešto što bi se po svoj prilici mogli očekivati samo u odvratnom clickbait naslovu, doista i piše u tekstu. :vomit:

    Kakva nuletina..
  • xavier
    11k


    Upravo to. Clickbait te navuče na pomisao da će u tekstu pisati nešto što tamo zapravo ne piše nego se obično radi o totalnoj gluposti.

    Ovdje je nevjerojatna sama ideja teksta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.