• Eduardo
    17.6k
    Nisam u ZG pa nemogu otići sam vidjeti uživo.og1986

    Razliku možeš vidjeti na web shopu, samo ne možeš opipati :grin:

    Kad sam sebi kupovao uzeo sam samo panoramu.
  • NORTE
    9.3k
    Na webu nema nikakav opis tj. veličina kuglice. Ima samo jedna slika. U fan shopu je otisnuta, a u bbb shopu je neki drugi materijal grba, kao posipan. Najbolje ti je naručit po jednu iz oba shopa. Ustvari sad vidim i tu panoramu, kao da je iskrivljena slika pa grb izgleda krivo otisnut na obje s Dinamovog weba.
  • Eduardo
    17.6k
    Na webu nema nikakav opis tj. veličina kuglice.NORTE

    Ma obična standardna kuglica. Inače, i kod drugih artikala ne bi bilo naodmet staviti malo opširniji opis i koju sliku više iz različitih kutova.
  • r1oma
    1.5k
    axeesol9stui71pi.jpg
    Nove naljepnice u ponudi
  • Stihl
    3k
    Odlična mi je ova kapa. Baš bum si je piknul danas nakon posla.
  • Mulec86
    389
    Ova nove majice za tekmu s CSKA su žesca katastrofa. Ne znam jel im u interesu glumit takve debile iz godine u godinu s tim shopom. Ajde da je jos i mogu prodat navijackom puku i da je utakmica pred gledateljima, al ovo fakat nema smisla.
  • NORTE
    9.3k
    Match s dva datuma.
  • ZGV
    3.1k
    Dobro da idioti nisu napravili šalove kao one PAOK, jebo ih ja mutave i glupe.
  • Dudu
    2.6k
    Općenito cijela kolekcija UEL je promašena. Stave likovi kapu s znakom Europske Lige, pa tko to želi nosit, tko normalan za takvo nešto dadne 100 kuna isto neki pokušaji jakne s EL, najružnija jakna koju sam ikad vidio.

    Majice imaju smisla koliko one za norijadu, iako te barem jedan dan se nose, ispovraćaš se po njima, pa ne uništiš neku kvalitetnu.

    Drži se šalova, ali i to ima smisla samo kad ima publike i eventualno je ok majica Dinamo s nekim motivom Europske Lige, bez drugih klubova i gluposti.

    Bolje da su budžet usmjerili u promociju nekih božićnih poklona, tipa ugly sweaters, poklon paketići za djecu i slično
  • immerwieder
    1.2k
    šalovi, kao i zastavice, šalice i kemijske imaju još i neki kolekcionarski smisao,
    ali ove majice su čista tragedija,
    lani su napravili one kutijice s miničokoladicama, od ljeta su bile na akciji, i dosta im je ostalo, nisu htjeli dodatno sniziti i 7.11. su likvidirali zbog isteka roka trajanja
  • Guinness
    2k
    šalovi, kao i zastavice, šalice i kemijske imaju još i neki kolekcionarski smisao,immerwieder

    Ako su već išli na kolekcionarski smisao onda nek više puste i programe, znače i ostale stvari koje ljudi skupljaju.
  • Mali dioničar
    14.2k
    nek više puste i programeGuinness

    Ljudi nisu navikli na programe, to i novinari bacakaju okolo.

    Ali s obzirom na to da Dinamova revija ne postoji, a možda je i logično s obzirom na općeniti potop tiska, mogli bi napraviti godišnjak po sezoni. Imaju hrpu materijala. Recimo za najavu sezone 2021/22 izdaju godišnjak sezone 2020/21 sa svim utakmicama, pričama, fotkama i statistikama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.