• Infinity
    15.2k
    Dugo mi je u glavi ova ideja, mozda cak godinama, al tek sad kad sam se nakanio potrositi dvije minute svog zivota i ovo napraviti, pa zaljubio sam se :love: Nema tog Adidas proizvoda koji bi radije kupio s natpisom 'adidas' ako imam u verziji 'dinamo'. Mogli bi imati stvarno top artikle, artikle koji nisu sluzbena oprema ekipe, ali postoje u shopu za navijace.
  • agramZ
    2.3k
    Mogli bi imati stvarno top artikle, artikle koji nisu sluzbena oprema ekipe, ali postoje u shopu za navijace.Infinity

    da se ovo uopce mora spomenuti.. nemaju ni jednu retro majicu/dres ili artikal s nekim navijackim stihom. kad vec znamo da citaju, evo vam ukradite par ideja za retro majice i dres: https://www.rapidshop.at/t-shirt-polos.htm
  • Crusades1986
    9.8k
    oni su se orijentirali u velikoj većini na službene proizvode koje izbacuju s adidasom. Masa klubova ima svoje klupske kolekcije sa strane neovisno o dobavljaču službene opreme. Tu i tamo izbace neku majicu poput "zagrebački fakini" i to je to.

    EDIT: dobro, imaju desetak majici kratkih rukava, trenirke su većinom od adidasa.
  • ZGV
    3.1k
    Znači očito ne kužite da adidas ima dvije linije.
    Ova sa ovom old school znakom je originals linija.
    Nema šanse da naprave dresove u toj liniji.
    Ovo sakaćenje sa grbom ti ne bi napravili nikome kamoli Dinamu.
  • NORTE
    9.2k
    Ma znaju oni to... No trenutno nijednom klubu adidas ne daje "originals" verziju grba niti je u planu za iduću sezonu. Zašto i dalje odbijaju to nikom nije jasno. Međutim nedavno su napravili iznimku za dva kluba, no neće ih nositi na terenu za vrijeme utakmica... Ekipa iz gnk-a osim što godinama u pravilu prihvaća, odabire i 'dizajnira' ružne dresove ima smisla i u predstavljanju istih. Zadnji put su ih predstavili s "Mi smo Maksimir. Tri zvijezdice" i sl.bravuroznim idejama...
  • Mali dioničar
    14.2k
    Nema šanse da naprave dresove u toj liniji.ZGV

    Mislim da svi kužimo kaj je adidas originals.

    To kaj oni ne žele raditi retro dresove u toj liniji mi se čini teškim promašajem jer bi se sigurno odlično prodavali.

    Nike je radio takve treće dresove u sezoni 19/20 za više klubova. Treći dres Barcelone sa retro Nike logom...

    pxraq49wielwipfp.jpeg
    qvvqcp3obwoj7fry.jpeg
    Attachment
    86F2C72F-30DB-408B-AEE3-ABBF90AC513F (676K)
  • Dino
    2.2k
    Mislim da se s razlogom Adidas koji nema logo u obliku cvijeta nego u obliku “planine” zove Adidas Performance buduci da se iskljucivo koristi u sportske svrhe dok je Originals vise ono za kezualu.
  • Infinity
    15.2k
    Svima je nama sve jasno, al valjda mozemo u masti malo zaboraviti na 'pravila'.
  • Dino
    2.2k

    Ma jasno, stvar bi bila jebena da moze proc :up:
  • NORTE
    9.2k
    PerformanceDino

    Za ovo nisam znao, no uvjeren sam da će za koju godinu adidas vratiti originals u nogomet. Ponajprije zbog potražnje, ali i konkurencije. Dvobojni performance je već sada potvrđen povratak, a originals je također doduše vrlo stidljivo već vraćen u vrhunski nogomet.
  • r1oma
    1.5k
    ba6ub425lushjg5i.jpg
    5l09lyl2uq906ty7.jpg
    Kape ponovno u ponudi
  • ZGV
    3.1k
    Siva je odlična. Ja sam je ubo prošle godine i stvarno je super.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Stiglo u Fan Shop
    belcdpmmpfza0tmm.jpg

    Mišljenje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.