• NORTE
    9.3k
    Stiglo u Fan Shop

    Mišljenje?
    Navijač Dinama
    Već smo ju komentirali prije koji mjesec, meni je ok, ali može se napraviti i bolja verzija ove. Čak mi na njoj i ovakav grb paše iako sam inače protiv toga.
  • r1oma
    1.5k
    io6y73y3ulvewegg.jpg
    slxhzm2vw6of9njo.jpg
    47eryv3geqt2h2az.jpg
    Opet dostupno
  • gh0c
    256
    Mišljenje?Navijač Dinama
    belcdpmmpfza0tmm.jpg


    Na ove 3 praznine se upišu kontakt podaci kao prvašići na torbu za slučaj da se izgubi?
  • xavier
    11.1k
    Na ove 3 praznine se upišu kontakt podaci kao prvašići na torbu za slučaj da se izgubi?gh0c

    To je i meni prvo palo na pamet :blush:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Meni je palo na pamet da je pisalo Black lives matter i da je netko prelijepio.
  • NORTE
    9.3k
    Na ove 3 praznine se upišu kontakt podaci kao prvašići na torbu za slučaj da se izgubi?gh0c
    Dobra dobra. Jasno da je riječ o famozne 3 adidasove crte i jasno da je to nagrdilo inače skroz ok majicu.
  • ZGV
    3.1k
    Kaj je to jbt?
    Kape opet dostupne u shopu su super, ali mišljenje je da bi trebalo mjenjati kolekciju svake godine, a ne svake godine ponavljati...jednostavno oni koji ih nose ih već imaju i neće ih kupiti.
  • og1986
    2.9k
    Vidio sam kuglicu za bor na insti od badblueboys shop,
    Ako netko zna reći kakva je razlika između te i one iz Dinamo fanshop ?
  • Mali dioničar
    14.2k
    Vidio sam kuglicu za bor na insti od badblueboys shop,
    Ako netko zna reći kakva je razlika između te i one iz Dinamo fanshop ?
    og1986

    Za BBB se zna godina osnutka, a za nogometni klub još traju rasprave.
  • og1986
    2.9k

    Hvala, jako konstruktivno...
  • Mali dioničar
    14.2k


    Zbilja ne znaš da je Ilica shop navijačke grupe čije artikle dizajnira i radi grupa, a shop na stadionu i u Jurišićevoj je shop kluba čije artikle kreira klub i tehnički sponzor kluba Adidas?
  • og1986
    2.9k
    Moje je pitanje bilo u vezi dizajna i izgleda. Koliko se vizualno razlikuju.
    Nisam retardiran da neznam razliku u shopovima...
  • Mali dioničar
    14.2k


    Ak se ne varam na Dinamovim kuglicama je Dinamov grb. Nemam pojma kakav je materijal.
  • Eduardo
    17.6k
    Ak se ne varam na Dinamovim kuglicama je Dinamov grb.Mali dioničar

    Imaš tamnoplavu i svijetlo plavu samo sa grbom i svijetlo plavu sa grbom i panoramom grada. Ova sa panoramom je meni top.
  • og1986
    2.9k

    Oboje imaju Dinamov grb, samo na slikama izgledaju malo različite jedna od druge. Nisam u ZG pa nemogu otići sam vidjeti uživo. Mislio sam da netko može reći razliku, ali čini se da samo neku sprdnju mogu očekivati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.