• Nolifer
    6.4k
    i tako nas hebu u mozak, a bracika zoka za kormilom plovi ka Euro proljeću...
    ovog nema nigdje, osim samo kod nas... :angry:
  • xavier
    11.1k
    Pa Vrbanović je pozitivan već mjesec dana :brow:
  • Mali Zeus
    9.2k
    Vrbanović navodno pozitivan a viđen u centru grada...Mališan

    Ovo potpada pod kaz. odgovornost.
  • Dino
    2.2k
    Meni sam nije jasno kak ga niko nije uspio fotkat il snimit, pa sad je trendi prijavljivat one koji krse samoizolaciju, a on je usput i javna osoba.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Neznam jel tko napisao ali govori se o tome kako će Zoki pobjeći u BiH, ali jel nema ugovora između RH i BiH da se pravomoćna presuda mora odležati i u BiH ako je osuđenik tamo
  • Neki tip
    18.9k
    samo za djela pocinjena nakon tog ugovora.. koji je iz 2012. cini mi se
  • NORTE
    8.9k
    Neznam jel tko napisao ali govori se o tome kako će Zoki pobjeći u BiHLudovic IX

    Ja ovo prvi put u ovom obliku čujem, ali nije da bi to bilo neko iznenađenje.
  • r1oma
    1.5k
    https://www.vecernji.hr/sport/zdravko-mamic-otici-ce-u-beograd-od-srba-ce-traziti-da-mu-garantiraju-sigurnost-1451538

    Zdravko Mamić nakon sudske presude odselio je u Međugorje i ne želi se pojaviti u Hrvatskoj. No, ispričao je da će tražiti od Srbije da mu garantira sigurnost da s prijateljima iz Beograda ode na utakmicu ako Dinamo u šesnaestini finala Europske lige izvuče Crvenu zvezdu.
  • Bosna86
    11.5k
    Nemojte ovakve stvari stavljati... Novinarske patku u svrhu skupljanja lajkova i peglanja imidža lopova
  • serbus
    3.4k
    A i to samozadovoljavane novinara samo čekaju priliku da potpale sa srbima..
  • NORTE
    8.9k
    Ovaj članak je sramota novinarstva. Shit of the year.
  • Bosna86
    11.5k
    Kako je u tom slučaju zapriječena kazna do 15 godina zatvora, prema Zakonu o kaznenom postupku, svi optuženici moraju biti nazočni na svakoj raspravi, osim u slučaju bolesti ili nekog drugog opravdanog razloga. Jedina je iznimka Zdravko Mamić, kojemu se zbog nedostupnosti hrvatskom pravosuđu sudi u odsutnosti. Novo suđenje Mamićima još nije ni počelo, a dosad je početak čak pet puta odgođen zbog covida-19. Suđenje je trebalo početi 19. listopada, ali je odmah odgođeno, kao i sve sljedeće rasprave - 23. 10., 23. 11.,1. 12. i 7. 12. Predsjednik sudskog vijeća Davor Mitrović novi je pokušaj zakazao za 11. siječnja 2021. (ukupno šest rasprava u siječnju). Također, Emirati su clan Interpola sto Zokijev transfer čini nemogućim... Ukratko samo nam ostaje uzdati se u pravnu državu
  • SAS1987
    13.2k
    u nadi je spas. Ja sam sve više siguran da će doći do kompromisa - bit će osuđeni ali pušteni da pobjegnu u BiH.
  • Dino
    2.2k
    Moja prabaka je uvijek govorila da je nada kurva
  • SAS1987
    13.2k
    Heroj a ne zlocinac ostaje u Dinamu i Hrvatskoj :grin:

    Mamić je potvrdio interes, ali i poručio da ne planira napustiti Dinamo.

    Ako bude pravomoćna, i ovaj put ću biti ovdje, a zna se što se u tom trenutku događa. Ja ću onda odslužiti ono što treba ako oni to tako odluče

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2237338
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.