• reziser
    6.8k
    Tribine na Maksimiru su podijeljene na:
    Gornja sjeverna tribina: 4.510 sjedećih mjesta
    Donja sjeverna tribina: 4.950 sjedećih mjesta
    Istočna tribina: 9.514 sjedećih mjesta
    Južna tribina: 3.931 sjedećih mjesta
    Gornja zapadna tribina: 5.101 sjedećih mjesta
    Donja zapadna tribina: 6.369 sjedećih mjesta
    te lože
  • Papastrumf
    12.3k
    Ima tko zainteresiran da se pridruži trojici članova foruma za Lisabon.
    13.-15.3. Milano-Porto-Lisabon :smile:
  • marcio amoroso
    36.5k

    Meni žena treba brzo da rodi pa ne mogu ali pogledajte karte preko Berlina jer su stvarno jeftine. Berlin- Lissabon ispada 200 eura u oba pravca. Srijeda- petak. Ryanair, direktni letovi.
  • Blaz
    373
    Imamo milan - porto povratni 800 kn
  • marcio amoroso
    36.5k

    To je isto super. Sad gledam opet na Ryanair, sad su već podigli cijene za srijedu. Stalno mijenjaju.
  • marcio amoroso
    36.5k

    Na utakmicama naše lige i na sjeveru bude samo 400, 500 ljudi. Nažalost se i on napuni samo na europskim tekmama.
  • Papastrumf
    12.3k

    Poruka s Plzena i sve ovo se najprije i odnosi na sjever, a onda i na ostale :wink:
  • marcio amoroso
    36.5k

    Pa da. Ali to je nažalost tako. Normalno da nakon ovoga urušavanja svega sto je naše treba vremena da se ljudi vrate na tribinu. I na sjever a i na sve ostale tribine. Neće ići nažalost preko noći.
  • Mr Anderson
    8k

    A kako do Milana? Što nije bolje iz Budimpešte?
  • LovroZG
    1.3k
    To je isto super. Sad gledam opet na Ryanair, sad su već podigli cijene za srijedu. Stalno mijenjajumarcio amoroso

    Ne mijenjaju nego pamte. Kad se ponovno gledaju isti letovi trebaju se izbrisat kolačići jer inače povisuju cijene svakim novim klikom na stranicu.
  • BluePhone67
    4k
    Krenula opasno prodaja karata sto je super, ako se rasproda stadion bit ce tu samo prihoda od karata cca 2 500 000 kn sa ovim cijenama.
  • Infinity
    16.4k
    Zapas gore, zapad dolje i istok su rasprodani. Ostali su sjever gore i sjever dolje. Kontam da ce to otici do petka. Cijene nisu nanijele nikakvu stetu.

    Moja racunica uz pretpostavke da je ja istoku i zapadu po 3.000 pretplata, a na sjeveru 1.000. Ukupno gledano je nesto manje, ali eto.
    Zapad dolje 3.369 x 250kn - 842.250kn
    Zapad gore* 4.101 x 200kn - 820.200kn
    Istok 6.514 x 200kn - 1.302.800kn
    Sjever dolje 3.950 x 120kn - 474.000kn
    Sjever gore 5.510 x 120kn - 661.200kn
    Ukupno - 4.100. 450kn

    *Na zapadu gore fale neke stolice. Osobno sam racunao, ne mogu se sad sjetiti tocne cifre, al negdje oko 1.000 je pa sam toliko i odbio.

    Fina cifra. Ja sam na pravu kontao da ce zarada biti oko pet milijuna kuna. Racunao sam 25.000 stolica po 200kn u prosjeku, al ni cetiri milijuna nisu za baciti.

    Pun stadion svako kolo, cijene upola manje i imamo preko 35 milijuna kuna po sezoni. Jedno pojacanje tipa Rog :joke:
  • Infinity
    16.4k
    OVO je klub jucer objavio, brzinski sam preletio, usao u drugi clanak, izadjem, trazim da vidim sta je to, al vec su bili maknuli. Sad vidim da su ipak vratili. Kodzoman ce biti bivsi.
  • BluePhone67
    4k
    Koliko je prodano godisnjih na pocetku sezone cca 6 000 ? Vec kad radis izracune, da budemo precizniji, a ja sam svoje to iz glave najeftiniju ulaznicu i 20 000 prodanih i milja gore dodjemo do 2 500 000 kn :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.