• Majki2111
    2.6k
    Možeš, al da sam bar magnet za žene. :lol:
    Znači dečko uletava, cura ga odbija, on nastalja interakciju sve dok ne kaže da ima dečka ( a nema), tek tada dečko prestaje. Dečko više poštuje tog lika neg curu ispred njega. Tako je cura rekla.
    Ma nikakav alfa. Samo sam naveo primjer kakvih interakcija je bilo, di mi je bilo zanimljivo.
    Bilo je njih 4-5 u grupi, hodali svi skupa do netsa tog... do tada sam pričo s prvom. Ušli u nets, izašo ja solo sa tom prvom, frend nas pozvo natrag. Sjeli, došla druga pored mene. I tak je krenula priča Broj sam mogo dobit vjerojatno, jer je ova prva rekla da nema dečka. Al nije bila zgodna. Nisam ni tražio. Razfovor takav mi je bio čisto dovoljan jer mi se sat vremena prije toga tamo u zagsu desilo nešto što mi je ispunilo dan, znači 3 ženske, nevezane uz ove s kojima sam pričao, same od sebe mi čestitle ne super pjevanju tamo u zagsu. Pružile pet. Rekli svaka čast na pjevanju. Normalan gušt uz muziku i još te neko pohvali. Svirala Paloma nera. Ja pustio emociju. Baš mi je bilo drago za tu interakciju.
    Di je bila ta prva dok sam pričo s drugom? Pojma ti nemam, moguće nasuprot nas za istim stolom, ne sjećam se.

    Uglavnom, to je bio taj dan kad je bilo baš dobro meni. Čisto primjera radi kako može bit dobro i zanimljivo.
  • flexXy
    1.8k
    Dečko više poštuje tog lika neg curu ispred njegaMajki2111

    To apsolutno nema nikakve veze s poštovanjem nekakvim. Ako volis citat i zanimaju te odnosi muskaraca i zena kroz psiholoski i socijalni aspekt, preporucam ti knjigu Rolla Tomassija The Rational Male.
  • Majki2111
    2.6k
    Tako je ona rekla. To je njezino mišljenje. Ja se samo nisam složio...
  • NORTE
    8.9k
    "Ovaj virus se ponaša tako da kad doneseš najrestriktivnije mjere, čim one popuste on se ponovo razmaše", kazao je Božinović.

    jebomepas ak ovo kod nas nije neki veliki reality show. Nemam drugo objašnjenje.
    Mali Zeus

    Sherlock razotkrio virus, sad ga imamo.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Krevet, krene tiki takaZambatine škude

    Hoćeš reći da je najveći jebač medju trenerima Pep?
  • Eduardo
    17.1k
    Svirala Paloma nera. Ja pustio emociju.Majki2111

    Kralj si, stvarno :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Zašto, meni je bgaš draga pjesma :smile:
  • Eduardo
    17.1k
    Meni isto, svaki put kad čujem oko mi zasuzi.
  • Neki tip
    18.8k
    Meni isto, svaki put kad čujem oko mi zasuzi.Eduardo

    već sam mislio da si srca kamenog
  • Eduardo
    17.1k
    već sam mislio da si srca kamenogNeki tip sa Zapada

    Nikada, čista emocija.
  • Zambatine škude
    2k
    Hoćeš reći da je najveći jebač medju trenerima Pep?Mali dioničar

    Zapravo najgori
  • Ero
    927
    Dobar dokumentarni film na Htv1 o heroju Domovinskog rata i stopostotnom ratnom vojnom invalidu Miodragu Demi.
  • Mali Zeus
    9k
    Taman dok sam gledao taj dokumentarac, jako dobar, vidio vijest da je Bandić bio na nekom ručku u Vinkovcima na kojem se slušala Ceca. Bio i Demo tamo.
  • Majki2111
    2.6k
    Htio bih pitat jel ima ko ovdje da je na afteru završio sa ekipom koju je tu večer prvu put upoznao? Ali da je baš otišo u kuću/stan od jednih od njih, bez poznatih prijatelja? Imao sam priliku jedan dan skrpat se, ali nisam iskoristio. Savjest i faks su krivi. :angry: Jel ima ko takvih iskustava?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.