• deda
    26.3k
    Onda vam obojici želim sretan rođendan! :party:
  • Neki tip
    18.3k
    I @Majki2111ju želimo sretan roćkas, njemu je bio 21.
  • Majki2111
    2.5k
    Hvala haha. Di si vidio?
  • xavier
    11k
    Di si vidio?Majki2111

    Stvarno ga to pitaš? Pa znaš da @Neki tip sa Zapada ima dosjee o svima ovdje :cool:
  • Majki2111
    2.5k
    Sretan rođendan obojici :smile:
  • Majki2111
    2.5k
    a istina da da da :lol:
  • deda
    26.3k
    E Majki, i tebi sretan :party:
  • The Undertaker
    3.7k
    Ne tresite se. Mi ćemo igrati neriješeno ali će WAC otkinuti bodove CSKA i riješiti stvari. Iz Rotterdama se vraćamo sa bodom i prolazom.
  • Infinity
    14.9k
    Pobjedom gore bi pored prolaza ovjerili i prvo mjesto. Zato se nadam da cemo gore slaviti. S prvim mjestom bi imali vecu sansu za povoljan zdrijeb.

    Trenutno stanje:
    A - 1. Roma, 2. YB
    B - 1. Arsenal, 2. Molde ili Rapid
    C - Bayer i Slavia za prvo mjesti u Leverkusenu, trenutno 9-9
    D - Rangers i Benfica, odigrali medjusobne, trenutno 8-8
    E - 1. Granada, 2. PSV ili PAOK, 6-5 trenutno, odigrali medjusobne
    F - Napoli, Sociedad, AZ, trenutno 9-7-7
    G - 1. Leicester, 2. Braga
    H - Lille, Milan, Sparta, trenutno 8-7-6
    I - 1. Villarreal, 2. MTA ili Sivasspor za prolaz u Tel Avivu, trenutno 7-6
    J - Tottenham, Antwerpen, LASK, trenutno 9-9-6
    L - 1. Hoffenheim 2. Zvezda

    Imas 11 grupa u kojima ce osam prvih gotovo sigurno biti klubovi iz lige 5. U dvije (Bayer, Tottenham) imaju jako dobru sansu za prvo mjesto, a u grupi D svakako nema nitko iz lige pet.

    Medju drugoplasiranim ne vidim sansu da bude vise od cetiri kluba iz lige petice. F i H ce dati gotovo sigurno, a mozda se zalome Bayer i Tottenham.

    Tu ce na sve doci i cetiri kluba iz LP, al gledajuci samo EL biti prvi i biti drugi mi je neusporedivo.
  • flexXy
    1.8k

    A i ovi kaj bi nam iz lp dosli ako budemo prvi mislim da nisu neprolazni. Po snazi bila bi slicna konkurencija kao i prije 2 godine. Ali treba se prvo plasirati, vec smo se par puta zestoko opekli sa pretjeranim optimizmom i kalkulacijama hahah.
  • Infinity
    14.9k
    Plzen nam je stigao iz LP.

    Ovako na prvu, iz LP ce nam doci:
    D - Liverpool, Ajax, Atalanta 9-7-7
    H - United, PSG, Leipzig 9-6-6

    To su jedine dvije grupe gdje mi se cini da ce treceplasirani biti stvarno jaka ekipa. Ovo ostalo mi nije nesto napeto. A ako budemo prvi onda cemo ove vjerojatno izbjeci jer imaju puno bodova. Cetiri najbolja treceplasirana budu nositelji, cetiri slabija budu nenositelji. Mozda eventualno dodati Inter tu koji moze biti treci ako dobije Shakhtara.
  • flexXy
    1.8k
    Bilo bi jako da budemo prvi i odemo na ferencvaros opet.
  • immerwieder
    1.1k
    i ja sam si već svakaj kombiniral, nekak više nade polažem u jirgene u moskvi nego u daltonovu taktiku,
    makar mi se čini da bude rujke prosralo za sve ovo kaj u prva 4 kola nisu zabili
  • Infinity
    14.9k
    Bilo bi jako da budemo prvi i odemo na ferencvaros opet.flexXy

    O tom nisam razmisljao, al bi bilo zanimljivo. I mislim da bi taj zdrijeb ovaj put drugacije djelovao na Madjarone, jer bi umjesto zelje za osvetom bio veci strah od osvete. Nasi bi s druge strane usli bez podcjenjivanja.

    I ne vidim nacin da nas izbace na dvije utakmice ili dva puta u sezoni, pogotovo jer danas djelujemo puno bolje nego u devetom mjesecu kad smo ispali, a vjerujem da cemo na proljece biti jos jaci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.