• Bosna86
    11.5k
    Osijek bi morao imati 25 milja budget da bi se mogao nositi s nama i to konstantan budget... To jedino mogu imati ako budu izbacivali svoje igrače iz akademije, a mislim da te kvalitete tamo nema
  • vjeko1701
    5.9k
    A sad baš, Dinamo u špici ima Gavru i Petka a može to odigrati i Tolić i Atiemwen. Osijek ima Miereza dok Erceg to može pokriti. Kako je krenuo, Mierez bi mogeo i preskočiti neke utakmice radi akumuliranih žutih ako se nastavi ovako bacat.
  • NORTE
    8.9k
    sa klupe su im danas ušli Kleinheisler, Bočkaj i Erceg, sve ozbiljni igrači.marcio amoroso

    Ko mu je kriv šta ih drži na klupi, a lovi naslov prvaka.
  • Neki tip
    19k
    Ko mu je kriv šta ih drži na klupi, a lovi naslov prvaka.NORTE

    Jesi siguran da si shvatio poantu? Pa u ekipi su mu trenutno bolji. Smisao upisa je da ima širinu.

    Jbg, nemre igrat s 14 igrača u prvih 11. :yikes:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jesi siguran da si shvatio poantu? Pa u ekipi su mu trenutno bolji. Smisao upisa je da ima širinu.Neki tip sa Zapada

    Da.
  • NORTE
    8.9k
    Jesi siguran da si shvatio poantu? Pa u ekipi su mu trenutno bolji. Smisao upisa je da ima širinu.Neki tip sa Zapada

    Ne bih se složio da su bolji od ovih s klupe.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa sad baš, jedan Ndokyt mi ne može ni kopačke čistiti Bočkaju a u sredini im nasušno fali kreativnosti kaj Mađar ipak ima
  • NORTE
    8.9k
    Pa sad baš, jedan Ndokyt mi ne može ni kopačke čistiti Bočkaju a u sredini im nasušno fali kreativnosti kaj Mađar ipak imavjeko1701

    Naravno da je tako. Lako je trubit o širini a dok ti kvaliteta sjedi na klupi igraju ti lošiji.
  • Neki tip
    19k


    Zaboravljate da je Bjelica i u Dinamu "odgajao" igrače. Ne igraju passing 75 protiv passinga 71 i dribling 76 protiv driblinga 73 kao što mi slažemo ekipe na plejki. Ako mu netko ne daje 100% na treningu, ako netko ne živi sportski, ako netko sebe stavlja ispred ekipe, taj sjedi i gleda. Nekad s klupe, nekad i s tribine.

    Radije imaš jednu tekmu (ili koliko treba) nominalno slabijeg u ekipi, nego dugoročan problem.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne kažem ja da nema razloga tome, ne kažem da to nije ispravni izbor. Jasno mi je da Bočkaj ne igra jer je lošiji nego zato jer je neozbiljniji ali ako ga uspije uozbiljit i dovest na razinu profesionalizma koji je zadovoljavajuć, Ndokyt će u najbolju ruku dobivat trash time i ponekuz utakmicu kada treba Peru odmorit. Po talentu nema jačeg igrača u Osijeku i bez njega (koji je praktički iz karantene ušao na teren) danas ne bi dobili ni taj bod na Ruji.
  • NORTE
    8.9k
    Bočkaj je najbolji joker s klupe koji postoji, ali vezni red im je kreativno slab samo s Piljem u igri.
  • xavier
    11.1k
    Osijek može osvojiti naslov jedino ako Dinamo bude losBosna86

    Pa ovo je jasna stvar, kao i one sezone kad je Rijeka uzela naslov. Razlika u kvaliteti toliko je u korist Dinama da "dobar" Dinamo i "odličan" Osijek (ili Rijeka) znači naslov Dinama.

    Da bi neko osim Dinamo ozbiljno pucao na naslov dok je ovakva situacija što se tiče kvalitete, on mora biti "odličan", a Dinamo u najboljem slučaju "ne baš predobar".
  • The Undertaker
    3.9k
    Za Rijeku se ne slažem. U toj sezoni Dinamo je imao 86 bodova a Rijeka 88. Tih 86 bodova bi bilo dovoljno za biti prvak u svim sezonama otkad je liga 10 osim te. Dakle, nije Dinamo bio loš u HNL-u nego je Rijeka bila dobra.
    Ni u ovoj sezoni Dinamo nije bodovno loš već je Osijek dobar.
  • NORTE
    8.9k
    Isto tako nemojmo otpisivati Osijek nakon 11 odigranih kola i nazivati ih nedostojnima Dinamu. Kad je Bjelica došao bili su na -8, sad su na +1, Zoki ima dvije tekme manje ali tvrditi da Osijek u Hnl konkurenciji ne može zaprijetiti Dinamu je također bahatost kao što se govori za navijače ostalih klubova.
  • deda
    27.4k
    Malo kasno palim. Tek sad pročitah da su tovari odustali od tiskanja kalendara za 2021. godinu. :scream: :monkey: :broken:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.