• r1oma
    1.5k
    I ja prvi put vidim. Koji je razlog toga?
  • Bosna86
    11.5k
    Nemaju para za stampanje
  • Nolifer
    6.4k
    Sad kad angažiraju Lidiju Bačić I Šurjak da se skinu za njihov kalendar... a za naš bi mogla Mila Horvat.. hahahahhah
  • Kwedi
    3.8k
    Lukša kao šalje poruku prvoj momčadi, to je kakti razlog
  • xavier
    11.1k


    Kakvu poruku im time šalje?
  • Kwedi
    3.8k
    kao, niste zaslužili bit na kalendaru dok ne počnete igrati
  • xavier
    11.1k
    A svašta. Mislim da se razumijemo, ja sigurno ni nisam potencijalni kupac kalendara (dinamovog, ne hajdukovog) jer ne znam što bih s njim uopće napravio, ali očito ljudi to i dalje traže. Želim reći da ne radiš kalendar zbog igrača nego valjda zbog navijača...rekao bih da je igračima sasvim svejedno.
  • Infinity
    15.2k
    Ja ne znam zasto je to oko njihovog kalendara uopce vijest. Slusam ljude koji ne prate nogomet da pricaju o tom kako Hajduk nece imati kalendar za narednu godinu.

    To da igrace nesto pogadja, ne znam bas. Mislim da im prosle godine na kalendaru uopce nisu bili igraci iz trenutne momcadi, imali su neki retro kalendar, ono kad je ispao cirkus s brisanjem zvijezde s dresova. Mozda je rijec o nekim ranijim, ne sjecam se bas. Mogli su i sad napraviti nesto na neko fazon bez igraca.

    Igracima je nepostojanje kalendara u najmanju ruku svejedno, a ako se ne bi koristile fotografije s utakmica, tj. ako bi morali izgubiti dan na poziranje onda vjerujem da im je i drago sto im nisu oduzeli slobodno vrijeme.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma meni se taj Jakobušić čini kao čisti cirkusant, nešto kao njegov dvojenik Michael Chabon u tv industriji.
  • deda
    27.5k
    Njima treba red i disciplina, izgleda je Lukša dobio bianco podršku od svih strana da to provede. E sad, kao i uvijek pitanje je koliko dugo NH to može izdurati. Drugi par opanaka su financijski okviri koji su sve uži.
  • vjeko1701
    5.9k
    Sve 5 ali pola njegovih odluka su čisti populistički potezi da se kao vidi da nešto radi a realno učinak toga bude vjerojatno minimalni i kratkoročni. Kako su svi napisali, kaj briga igrače kaj ne budu na kalendaru. Ajde još možda neki domaći ili mlađi ali ostali? Nisam siguran da Jradi ili Dimitrov noćima ne spavaju jer ove godine njhova slika na jednom mjesecu kalendara na zidu neće veselit zaljubljenike bile boje...
  • deda
    27.5k
    Ma ja sam se više fererirao na neke druge odluke, ova s kalendarom je najmanje bitna, ali je simbolika velika.
  • vjeko1701
    5.9k
    A od drugih znam da oni kao moraju čistit iza sebe svlačione. Jako pametno u doba pandemije...

    Njima treba određen reset, pravi dugoročni plan i manji utjecaj NH. Koliko god demokratski izboru u klubu bili dobra ideja toliko se tu javlja problem koji se javlja i u zamlji a to je da tko god dođe na vlast ne želi raditi dogoročne planove (10 godišnje recimo) nego se odmah baca na posao samo da pobjedi i iduće izbore i gleda kaj mu u najkraćem vremenu može donijeti ili zadržati najviše popularnosti.
  • NORTE
    8.9k
    znam da oni kao moraju čistit iza sebe svlačione.vjeko1701

    To radi cijeli nogometni svijet pa sad moraju i oni, da mogu plasirat u svoje medije. Cirkusanti željni pažnje.
  • Krizy
    35.1k
    Prosječna starost igrača:
    jo8mmg24zsr5mavg.jpg

    Postotak minutaže igrača koji su proveli bar 3 godine u klubu između 15. i 21. godine:
    bt35vnd29k0p4z1o.jpg

    Postotak minutaže stranih igrača:
    nqf6eitu3ekf3vd8.jpg

    Prosječan broj mjeseci igrača provedenih u prvoj momčadi:
    x8jj0xgifi1egq42.jpg

    Prosječna visina igrača:
    t0r5jpqdelooxptl.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.