• Baneki
    696

    A Nevistić je rođen u Osijeku i prošao njihovu školu.
  • LovroZG
    1.3k
    Zadnjih pet tekmi Rijeke i Osijeka završilo s crvenim. Šest crvenih u pet tekmi dosuđeno. :halo:
  • Papastrumf
    9.1k
    Strasno koliko ovaj Andrijasevic znaci Rijeci.
    Osijek los danas, tek su nakon gola Rijeke poceli nesto igrati, ali imali su igraca vise, a jos su i Rijecani vjerojatno umorni.

    Nema Osijek jos kapaciteta da se priblizi dinamu, fale tu jos dobra tri igraca za nesto vise.
  • vjeko1701
    5.9k
    To je točno ono kaj sam pisao i ovdje i na snetu. Ove sezone Osijek ne vidim iznad drugog mjesta...a ni to nije 100% zakapareno.
  • marcio amoroso
    31.5k
    Ma nebi ja sad Osijeka otpisao iz borbe za naslov nakon boda u Rijeci. Nikome nije lako pobijediti tamo, pa jedan Napoli se muči, Sociedad također.
    Teško je nešto prognozirati, posebno u ovim vremenima, ali kad bi morao rekao bi da će HNL biti napetiji nego ikada.
    Općenito liga raste i stvarno uživam u gledanju.
  • Papastrumf
    9.1k
    Nije to zbog boda u Rijeci. I dinamu bod tamo nije los. Mislim da Osijek nece moc s ovim kadrom pratiti to jos 20 i kusur kola.
  • Infinity
    14.9k
    U zadnje 21 gostovanje mi smo dolje slavili samo tri puta. Bod u Rijeci je dobar.
  • marcio amoroso
    31.5k

    U svakom slučaju će biti zanimljivo. Osijekov kadar baš i nije mal, sa klupe su im danas ušli Kleinheisler, Bočkaj i Erceg, sve ozbiljni igrači.
  • Mali dioničar
    13.5k
    Dobro, i danas se pokazalo da je igrač s klupe Osijeku donio bod.

    Nemaju sad ne znam kakvu širinu, ali definitivno nisu ni momčad sa samo 11 upotrebljivih igrača.
  • Papastrumf
    9.1k
    Nije mali, ali je poprilicno slabiji od dinamovog. Ne moze ni Bjelica nadoknadit razliku. To je moje misljenje, ne mora znacit da cu biti u pravu.
  • marcio amoroso
    31.5k
    poprilicno slabiji od dinamovogPapastrumf

    Tu se mislim svi slažemo.
  • vjeko1701
    5.9k
    Baš to. Iskreno njima fali malo talenta, kreacije u kadru. Bočkaj je očito tek na probi i mora se uozbiljit ako želi igrati u kontinuitetu ali bez njega oni teško da mogu izbjeći remije u ključnim utakmicama koje bi mogle prelomiti prvenstvo. Radi Bjelice sam poprilično uvjeren da neće imati više od 2-3 poraza do kraja prvenstva ali to nije dovoljno ako imaš na to još 4-5 remija a krenuo si u prvenstvo sa -8 nakon 4 kola? Kolko su imali? 1 od 9 mogućih bodova. Već je tu ispucan jedan remi i dva poraza.
  • Neki tip
    18.4k
    Mislim da Osijek nece moc s ovim kadrom pratiti to jos 20 i kusur kola.Papastrumf

    Ako je u nečemu Bjelica dobar (a ima toga više), onda je detektiranje slabih točaka i ciljano pojačavanje sigurno među većim mu plusevima. Ako procijeni da mu je klupa tanka, osnažit će je na zimu, dobit će podršku sigurno za to.

    Ni ja ne mislim da će baš gusto ugroziti Dinamo za naslov, ali neće ni otpasti 10 kola prije kraja.

    Za vrijeme tekme sam sa sinom rangirao trenere svih klubova u HNL-u (a ugnjavio me i s pozicijama u momčadi) i rekao bih da su ova dvojica što smo ih danas gledali ujedno i najbolje što HNL ima. I prošla sezona je bila zanimljiva zbog borbe za 2. mjesto, a ove mislim da će se Dinamo i malo teže odlijepiti.
  • Bosna86
    11.1k
    Osijek po TM 19, Dinamo 82... Na 36 kola to je brutalna razlika... Osijek može osvojiti naslov jedino ako Dinamo bude los.... Kada Osijek bude mogao imati 75-80 bodova po sezoni tada će biti ozbiljan konkurent
  • Mali dioničar
    13.5k
    Ako ćemo po linijama, Dinamo je jači na svakoj poziciji osim na poziciji Igora Silve.

    Ali kad pogledaš desni bok sve skupa opet su i kombinacija Moha ili Stojan i Majer koji sad tam najčešće igra bolji su od njihovog desnog boka.

    Još je najmanja razlika u korist Dinama na pozicijama golmana i špice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.