• Ludovic IX
    5.4k
    Nije on bez razloga bio loš u Italiji..bjelica je znao s njim..ovaj lopov nezna..i ne serite po Livakoviću..ušao u krizu ali koji golman nije
  • Bosna86
    11.6k
    Predugo je Zokija sreća spašavala, ovo ne lici ni na sta od početka, još kiks u Austriji pa da se pozdravljamo
  • Nolifer
    6.6k
    nije me bilo dugo zbog korone, današnja utakmica je dokaz, da dinamo igra labavo ove godine pod stručnjakom zokijem. Drago mi je da se Nenad osvetio svom bivšem klubu, jer ova pobjeda mu je slatka i dokaz da su pogriješili. Dinamo se izvukao, jer su trebali dobiti dva crvena, šteta za Oršićev slobodnjak i Jakićev zicer...
  • Dudu
    2.6k
    Drago mi je samo što je Bjelica pokazao smradu koji je pokušavao umanjiti njegove uspjehe, pa evo nek sad komentira :D
  • Papastrumf
    9.7k

    Imaju 3 igraca dinamove razine, to su Silva, Bohar i Mierez, ovo ostalo ni blizu, al imaju mrvicu boljeg trenera i to je rezultat.

    Livi danas jako nesiguran, zacementiran na crti i s pravom se KTC zaderao na njega u onoj situaciji.
    Jakic opet bezbroj prodanih lopti.
  • Kwedi
    3.8k
    Jedan sjajan igrač ko što je Oršić u ovakvom sustavu pripitomljen.

    Petko vjerojatno u mislima na Ivu i jebačinu.

    Jakića doveli, a Điru poslali na posudbu.

    KTC ima feler u glavi.

    S kretenom na klupi sve slabosti idu van.
  • Ludovic IX
    5.4k
    Pod bjelicom su svi izgledali bolje.. jednostavno, zna izvući iz igrača više no što ovaj realno može
  • marcio amoroso
    32.3k
    Puno nelogičnosti, puno promašenih prilika, puno igrača koji igraju ispod svake razine kao Jakić i Petković. To onda dovede do poraza od ekipe koja je bila onako prgava i igrala mangupski, onako kako Bjelica i igra. Ne mogu reci da je nezasluženo, za mene je svaka pobjeda zaslužena.
    Nama jedan klasan veznjak na mjesto Jakića strašno fali, taj dečko je valjda imao 10 krivih dodavanja na par metara od sebe, o onom promašenom ziceru neću ni pričati. Valjda će Mišić kad krene igrati pokriti tu rupu.
  • Dudu
    2.6k
    Jakić iz utakmice u utakmicu pokaziva da je teški promašaj. Samo da Mišić što prije zaigra.
  • marcio amoroso
    32.3k

    Drago mi je da si sredio koronu, ali o koja dva crvena pričaš?
  • xavier
    11.1k
    Nama jedan klasan veznjak na mjesto Jakića strašno falimarcio amoroso

    Ajde nemojmo pisati takve stvari. Da, fali nam, ali za Europu, sigurno ne za HNL jer ako nama fali jedan "pravi", onda Osijeku fali 7 pravih, a ostalima po 11...

    Jedino što nama fali je na žalost trener, a Osijek ga ima i rezultat je ovakav kakav je.
  • serbus
    3.6k
    jedan od simptoma korone, da vidiš što želiš.
  • Nolifer
    6.6k


    Pa Theophile i još jedan je bio... Jakić (možda)?
  • marcio amoroso
    32.3k

    Pa fali na tekmi protiv Osijeka, Osijek je ekipa u rangu nekog WACA. Naravno da fali trener i da nam je to jasno svima, ali ne vidim potrebu to ponavljati u svakom postu.
  • marcio amoroso
    32.3k

    Za Theophilea imaš tu video par stranica prije pa
    pogledaj jel drugi žuti. Jakic za onaj blagi dodir rukom na Silvi? Pa Vuković je deset faula napravio nakon svog žutog. Onda je on trebao isto dobiti crveni. Nije svaki faul drugi žuti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.