• Ludovic IX
    5.1k
    Petković čeka novog trenera..Mamić očito nema ništa protiv njegovih izlazaka, cigareta, pića
    P.s. dobro, sad valjda ne izlazi ali da njemu treba čvrsta ruka, to je valjda svima jasno
  • xavier
    11.1k


    Da, odigrao je dvije tri slabije utakmice, ali treba biti realan i objektivan. Prije mjesec dana sam ljudima pokušavao objasniti da nitko za njega neće dati 25 milijuna i da ga nitko ne vidi kao top 10 golmana ili blizu toga.

    Sad su se pak nakon 10 dana stvari potpuno okrenule i odjednom Dominik ništa ne valja, a govorimo o igraču koji je golman kola u prva dva kola ovogodišnje Europa lige.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Covjece čitaj šta pišem. Ja ga prvi pohvalim uvijek, branim uvijek. Gdje ja pišem da ništa ne valja?
  • Crusades1986
    9.5k
    Govori za druge koji idu iz krajnosti u krajnost, ne za tebe. Kontekst.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Nije samo to.. Petković je za svoju igru manje sam kriv od Mamića..em taktika nije koja mu odgovara jer ove godine krila su ubitačnom loša kad igramo s krilima a i to je rijetko..em, mu se tolerira sve a lani to nije bio slučaj
  • Navijač Dinama
    7.3k
    eno ih na fb-u Dinama.
    Glavne galamdžije..

    Da se osvrnem malo na tekmu i ovo ostalo. Ovaj me poraz i ne dira,ne osjećam neku tugu, zapravo baš nasuprot , neku radost što je ovaj majmunčić dobio šamarčinu od onog istog šta ga je otjerao.

    sa klasom kakvom Dinamo raspolaže,trebali smo ih dobit glat..ali što bi kad bi..

    Slažem se sa upisima od kolega, koji tvrde da će samo biti teško durat sada navijače Osijeka, ono u tovara je mentalitet, teško izlječiv, ugrađen od rođenja.

    Ono što su riječani imali prije 3-4 godine i osiječani što imaju sada je zapravo nabijen kompleks od Dinama, i zapravo jedna vrsta umišljenosti. Ali spustit će se i oni na zemlju.

    Jakić jako loš, još jedna loša u nizu..
    Livi izgubio malo i samopouzdanja,al neka ga.

    MCOIS.

    Toliko od mene.
  • xavier
    11.1k


    Kako je @Crusades1986 napisao, ne ide ovo tebe, ali me smeta što ljudi nakon jedne utakmice promijene mišljenje. Jedna dobra i igrač vrijedi 20 milijuna, a jedna loša i odmah ništa ne valja.

    Treba uvijek pričekati malo da se sve slegne i da se ne komentira u afektu pa su komentari onda puno realniji.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma naravno, sve 5. Jebiga, svi smo vrući i nabrijani. Ma Livi je meni legenda, kamo sreće da svi u klubu ili oko kluba imaju taj kvalitet.
  • Bosna86
    11.5k
    Za Mamicevu igru, Lovro Majer na 10ci je kljucni igrac... Ako on ne igra na toj poziciji sva koncepcija igre pada u vodu... Nevjerovatno je da netko tko se bavi trenerskim poslom nema nikakvu drugu B varijantu.... Svelo se na to da se izvede na teren najboljih 11 i da se nadamo da ce jedna uci u gol nekako... U ovako bitnoj utakmici i sa negativnim rezultatom gotovo cijelo prvo poluvrijeme napraviti samo jednu zamjenu je blago receno debilizam
  • Ludovic IX
    5.1k
    U četvrtak nek dobijemo nekako 1:0 i dovučemo se do tog proljeća..a tko zna možda i dobijemo trenera pod bor
  • SAS1987
    13.2k
    Za Mamicevu igru, Lovro Majer na 10ci je kljucni igracBosna86

    Dinamova filozofija igre poslednjih 20 godina. Dodaj loptu 10ki koja će valjda nešto napraviti i zato dinamo gotovo uvjek u europi izgubi od ekipe koje su čvrste i kompaktne.

    U četvrtak nek dobijemo nekako 1:0 i dovučemo se do tog proljeća..a tko zna možda i dobijemo trenera pod borLudovic IX

    Ako nekim ćudom prođemu grupu nema šanse da Mamić napusti klupu. Veča je vjerovatnost da sada stavi nekog XYZ trenera i da pametuje kako je on bio prvi u HNL i Europskoj Ligi a ovaj novi sve zajebao.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Koliko god navijam svaku tekmu za Dinamo moram priznati da je ovaj poraz dobar za Dinamo.
    Dobar je iz razloga što će se prvenstvo ipak zakomplicirati, to će tražiti bolji Dinamo.
    Dobar je zato što ćemo se valjda mobilizirati pred Austriju.
    Dobar je jer pokazuje da je Dinamo sa instaliranjem Mamića na klupu jebeno pogriješio.
    Tako da je svako zlo za neko dobro.
  • Eduardo
    17.2k
    Sad kad krenu opravdanja da nije to njegov gol ... ko na repki. :)serbus

    Ajd sad pogledaj svoje post iz teme o reprezentaciji, pa pogledaj ta dva gola i usporedi. E, ovo danas je upravo ono što si napisao je tamo; "čista loša procjena" i "ne da je greška njegova nego je ona takva da ne može biti veća".

    Tamo sigurno nije zajebao više nego očito, što se za danas ne može reći.
  • Carrasco
    4k
    Objava na facebooku Dinama... :vomit:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.