• serbus
    3.5k
    Mislim da su svi danas u malom djelu srca potajno priželjkivali da Bijelica pobjedi daltona. Nekako mi je takva atmosfera. :), Ovo je poraz koji mi nije teško pao.
  • Crusades1986
    9.5k
    Meni je žao što nam je ekipa taoc trenera.
  • Markelo
    2.5k
    Nabija im Bjelica komplekse. Samo što on šuti, radi i čeka priliku da braciki odvali jednu posred gubice i to je napravio danas
  • flexXy
    1.9k

    Meni je jedino zao jer ce ovo dat jos vise vjetra u ledja osjeckim "navijacima" koji su mi odvratniji i od tovara.
  • xavier
    11.1k


    Želim reći da je naš roster space shuttle za osijekov. Da radimo kombiniranu momčad, koliko bi njihovih igrača bilo u prvih 11?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Za mene bi bili Silva, Žaper, Mierez. Po trenutnoj formi i Ivušić i Majstorović.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Osijek nista posebno nije odigra, a nije ni Dinamo. Ne moze se cak ni rec da nije bilo zelje i agresivnosti. Jednostavno od onih par odlicnih sansi nismo zabili, a bar jednu smo morali. Oni su svoje iskoristili, na kraju i ova greska Livakovica i tjt. Petko je toliko umisljen i ovo soliranje i gluma nebi da igra na skolskom. Daleko je od poziva u repku sada.
  • xavier
    11.1k


    Osijekovi navijači su bome trenutno puno gori od Rijekinih prije 5 godina, ali to je sindrom "malog" kluba gdje ih malo nade toliko digne da odmah moraju u fajt sa svima kako bi se "dokazali".
  • xavier
    11.1k
    Za mene bi bili Silva, Žaper, Mierez. Po trenutnoj formi i Ivušić i Majstorović.marcio amoroso

    A dobro sad, Livaković odigra dvije manje dobre utakmice i sad je Ivušić bolji od njega? Pa ne možeš gledati po zadnjih tjedan dana. Stavljati njih dvojicu u isti rečenicu jer meni suludo.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Kažem po trenutnoj formi, ona 3 gore svakako.
  • Infinity
    15.2k
    Livi danas jako nesiguran, zacementiran na crtiPapastrumf

    Ovo sam i ja htio napisati. Uvijek je bio golman koji i nakon greske opet ide bez imalo razmisljanja. Danas od prve minute cudan nastup.
  • Nino Bule
    11.3k
    Di su dezurni branitelji taktickih zamisli zorana mamica da nam kazu kako je sve ok ?
  • Bosna86
    11.5k
    fulao si forum
  • Kwedi
    3.8k
    Petković cijelu godinu se zajebava.

    Svoju zajebanciju može terati i dalje, al u drugom klubu.

    Dinamo je preveliki klub da bi trpio nečije izdrkavanje koje nije stvar forme već očito kurcobolje.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ovo za livakovića je bilo jasno kad je KTC čekao da ovaj izađe a Livija nigdje..izdero se na njega ko na klinca..ovo u Splitu ga pogodilo više no što je trebalo definitivno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.