• SAS1987
    13.4k
    Mamić iskusniji i trener s više trofeja od BjeliceEduardo

    Mihael Mikic je bolji igrac od Mbappea jer ima vise trofeja.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Špehar je malo frustriran jer je u NK Osijeku bio u krivom trenutku.

    Btw, zanimljivo je pogledati njegov igrački i post igrački CV.

    Vrhunski igrač koji je svakako imao mjesta u Dinamu (HG tada) i kad je već u SN objavljeno da dolazi, predsjednik Dinama Šoić je stopirao transfer jer bi Špehar uzeo mjesto njegovom sinu Željku koji realno nije mogao igrati ni u Samoboru.

    Kao predsjednik Osijeka, Robert Špehar je postao tata poput Šoića i gurao sina Dinu i prodao ga u Dinamo za glasove na Skupštini HNS-a u poznatom fajtu Mamić(Marković)-Štimac na strani Mamića. Sam Dino je sigurno bolji igrač nego je bio Željko Šoić, ali mu tata nije pomogao u karijeri kao ni Željku, dapače.

    U kombinaciji svih tih čimbenika - sad kad Osijek pokazuje ambicije i ima neku snagu te rezultata koje je Bjelica postigao kao trener i Špeharovog lošeg predsjednikovanja i upravljanja sinovom karijerom, a koju su Mamići pokušali lansirati, jasno je zašto ima stav kakav ima.
  • flexXy
    1.9k

    Ocekujem da budu dosljedni i da prijave hns zbog repke i ostale klubove u ligi.
  • Infinity
    15.2k
    Stao sam s citanjem ovdje kod maske.
  • cron1ck
    1.6k
    Kastrati zabio za Kosovo
  • Kwedi
    3.8k
    Mitu u današnjim Sportskima:

    Zvao sam samo prije godinu dana u Dinamo kad sam došao na utakmicu s Manchester Cityjem. Vodio sam iz Rumunjske jednu obitelj koja navija za City. Ali, tada sam se u Zagrebu družio samo s Ciganima, mojim frendovima. Na kraju je ispalo da su mi u Zagrebu najbolji frendovi ostali samo Cigani. Oni su najbolji ljudi.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Nisam nikad bio u narodnjačkom klubu osim jednom u M&M, ali mi veli frend koji je išao u Ludnicu da je Mitu tam dolazio s tigrom na lancu.
  • Kwedi
    3.8k
    inače kad su dobivali hrvatske putovnice, bila je zajebancija u novinama kako će Mitu postati Hrvoje, a Eduardo bi bio Zdenko.
  • Infinity
    15.2k
    Jedan od rijetkih igraca koji su u Hrvatskoj osvojili trofej s tri razlicita kluba. Mozda i jedini, ne pada mi vise nitko napamet.
  • Kwedi
    3.8k
    Jedan od rijetkih igraca koji su u Hrvatskoj osvojili trofej s tri razlicita kluba. Mozda i jedini, ne pada mi vise nitko napamet.Infinity

    ja sam isto malo mozgao, Štrok.

    prvak sa Zagrebom, kup sa Dinamom i Rijekom.
  • deda
    27.8k
    Andrijašević?
  • Infinity
    15.2k
    Dugo je bio u Rijeci, al nije nista osvojio. Na prvu kad si ga spomenuo sam isto pomislio, al vidim da nema nista. Post za njegove ere.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.