• Eduardo
    17.6k
    Andrijaševićdeda

    Istina, čak i s Hajdukom.
  • Infinity
    15.3k
    Franka se ne bih nikad sjetio. Prebirao sam po ovim starijim poput Buljata, Persona i slicnih. Vrtim u glavi sampionski Zagreb i Mujdza mi pada napamet. Igrao je za Hajduk prije, uzeli su neki kup tih godina i za Rijeku kasnije, a ovi su uzeli kup taman prije nego je Strok dosao.
  • Kwedi
    3.8k
    20.11.2020.
    Attachment
    1_PDFsam_7996 (24M)
  • Stihl
    3k

    inače kad su dobivali hrvatske putovnice, bila je zajebancija u novinama kako će Mitu postati Hrvoje, a Eduardo bi bio Zdenko.
    Ne samo da je bila zajebancija, nego se sjećam tekme u Maksimiru, ne znam s kim smo igrali kad je onaj sluzbeni spiker rekel, iz igre sa brojem tim i tim izlazi taj i taj igrač( ne sjecam se vise ko), a u igru ulazi Dumirtu Hrvoje Mitu.
  • NORTE
    9.3k
    Prvi put u ovoj sezoni da je momčad u plavo-bijeloj kombinaciji?
  • Crusades1986
    9.8k
    Ne znam jel na Poljudu bio donji dio sivi ili bijeli. Ali ne znam da smo često igrali u Osijeku u ovakvoj kombinaciji kao danas... većinom su bile rezervne garniture kolko se je sjećam.
  • r1oma
    1.5k
    I na Poljudu smo igrali u toj kombinaciji
  • Kwedi
    3.8k
    22.11.2020.
    Attachment
    1_PDFsam_8009 (20M)
  • Zambatine škude
    2.1k
    ↪Kwedi Dugo je bio u Rijeci, al nije nista osvojio. Na prvu kad si ga spomenuo sam isto pomislio, al vidim da nema nista. Post za njegove ere.Infinity

    Ruben Lima?
    Novaković ako je bio u Osijeku kad su kup uzeli
  • Eduardo
    17.6k
    Ruben Lima?Zambatine škude

    Ne. Ima 2 trofeja, kup s tovarima i prvenstvo s Dinamom.
  • Infinity
    15.3k
    Novaković ako je bio u Osijeku kad su kup uzeliZambatine škude

    On je dosao u Zagreb tek nakon osvojenog prvenstva, a mislim da mu je to cak bio prvi prvoligaski angazman. U Osijeku nije nikad bio.
  • Kwedi
    3.8k
    Imam ime s tri trofeja... I najveća fora kaj nema s Dinamom.

    Zagreb titula 2002.
    Hajduk titula 2004.
    Rijeka kup 2006.

    Petar Krpan.

    (jedino kaj je napustio klub prije kraja sezone na Kantridi, jel mu se računa trofej?)
  • Eduardo
    17.6k
    Petar Krpan.Kwedi

    BRAVO. Prvak sa Hajdukom i Zagrebom. Kup sa Rijekom i Osijekom. Tako piše na TMu.
  • Kwedi
    3.8k
    Nije bio u Osijeku kad je osvojio kup
  • Zambatine škude
    2.1k
    On je dosao u Zagreb tek nakon osvojenog prvenstva, a mislim da mu je to cak bio prvi prvoligaski angazman. U Osijeku nije nikad bio.Infinity

    O kojem ti Novakoviću pričaš? Ja o Mariju koji ima trofeje s Dinamom i Hajdukom, a bio je u Osijeku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.