• Majki2111
    2.6k
    Bjelica objasnio romb u 2 rečenice. Milina za slušat.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ipak je učio proučavajući Krunu Velikog...
  • Neki tip
    19.3k
    Jedino mi je zao kaj nema Bradarica, nekak mi je bolja opcija od Barisicankdz

    Ozlijeđen je Bradarić, ne jako, ali nešto ga zatezalo u zadnjoj loži.

    Ali čak i nije u tome stvar.. Barišić je ranije dobio priliku i iskoristio je. To kaj je u slabijoj ligi i klubu ne znači puno ak je u repki dobar, a je, ok je. Teško se onda ispadne iz momčadi samo tako.

    U Rangersima je sjajan.

    E, sad, da bih ja volio vidjet Bradarića - to svakako.
  • nkdz
    829


    aha, nisam imao pojma o ozljedi
    Ma pogledao sam ga u Rangersima par puta i tamo igra vrhunski, i navijaci ga vole,
    nije ni meni los ali mi je nekak Bradaric drazi po nekom potencijalu i po dojmu...potpuno subjektivan dojam i preferenca nis drugo
  • Crusades1986
    9.7k
    Možemo izbrisat sve one unaprijed upisane pobjede na EURU.
  • Markelo
    2.5k
    Možda se moglo Oršića ubacit, odigrao je dobro protiv Turske. Valjda je on samo za prijateljske
  • Crusades1986
    9.7k
    Al nas je Livi izvuko :strong:
  • NORTE
    9.1k
    Dobra vijest za Dalića je da će Portugal igrat s rezervama, a loša vijest da će i Francuska igrat s rezervama protiv Švedske. Pobjeda na Poljudu bi trebala bit dovoljna za ostanak, iako ako su mogli jedni Finci u mogli bi i Švedi kad im treba...
  • Majki2111
    2.6k
    Bjelica pikira mjesto izbornika. Oštar gard je imao tijekom cijele emisije. Guštao sam. Puna usta su mi pune Bjelice, ali neka su, zadlužio je! :100:
  • flexXy
    1.9k
    Mogao bi se komotno Gvardiol pridruzit seniorima na europskom. Iskreno ne vidim u ovom Pongracicu toliku kvalitetu, Vida sve slabiji,... Ne znam zasto zove Orsica i ne stavlja ga kad treba ganjat rezultat nebi da ima bolja rjesenja na klupi.
  • marcio amoroso
    32.2k
    OrsicaflexXy

    Ne mogu da vjerujem da Orša nema mjesta u ovoj momčadi, ne mora biti u prvih 11, ali mjesta u rotaciji mora imati.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    trenutni je u repki po formi bolji od Perišića. Perišić je u Bayernu i sada u Interu istina,jako dobar, ali nakon SP u Rusiji, ne sjećam se da je za repku odigrao krštenu tekmu.
  • marcio amoroso
    32.2k

    Perišić je čak neka konstanta za mene, ali vala ovi ostali su očaj. Ja danas nisam vidio jednu jedinu dobru akciju od trojca Brekalo, Vlašić, Budimir. Doslovno nula, ništa, niente.
  • Markelo
    2.5k
    Meni idalje nije jasno šta to točno Pašalić daje ovoj reprezentaciji. Ušao u igru i naravno bio nevidljiv.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Meni idalje nije jasno šta to točno Pašalić daje ovoj reprezentaciji.Markelo



    Tu i tamo zabije na prazan gol...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.