• Eduardo
    17k
    @deda je to odradio na gospodski način, privatno. Ne znam što ih Zona konstantno žulja, ali ako im neke stvari nisu ništa jasnije nakon dedinih poruka onda nema smisla da se zamaramo njima. Ne znam odakle im uopće ideja da je Zona na bilo koji način profitirala od kluba.

    #vinistenkdinamozgb pošto očito čitate forum molim vas da čitate malo detaljnije i s više razumijevanja. Slobodno se pridružite, ne bojte se, nećemo profitirati na vama, registracije su besplatne, Google oglašavanje ne koristimo tako da...
  • Mali dioničar
    13.8k
    , pa nije da ovdje vlada unisono mišljenje oko gradjanskogBosna86

    Ako ništa drugo, ovdje se jedino svi slažemo da je Gradjanski 1911, a Dinamo 1945. Neka svatko veli kaj želi da li je jedan klub.

    U percepciji ljudi koji su živjeli prije nas - bio je jučer intervju iz Yugopapira, Smoje , 1986. preneseno na Indexu.

    “Vikovni je to rivalitet otkad je Ajduka kontra starom Građanskome, današnjem Dinamu, a posli rata i sa Zvizdom. Ipak, Ajduk ima samo dvi velike utakmice u godini, dva derbija: prvi je Dinamo - Ajduk u Maksimiru, a drugi je Ajduk - Zvizda u Splitu. U svim vrimenima je tako bilo i ostaće tako...“

    I ovo je pitijski jer stoji zarez. Nije rekao “starom Gradjanskom koji se danas zove Dinamo”. Dalo bi se zaključiti da im je najveći zagrebački klub oduvijek rival broj 1. A tad 1986. nema Gradjanskog pa im je rival bio Dinamo.
  • Neki tip
    18.8k
    Ako je Dinamo statut, formalno-pravno ustrojstvo, par linija u Registru udruga, onda je Dinamo star manje od 20 godina.

    Ako smo Dinamo mi, ljudi koji za njega navijamo, s njime se identificiramo, ako je Dinamo plava boja, Zagreb, ako u Dinamu ima malo hrvatstva, malo purgerštine, malo prkosa i malo otpora, onda u Dinamu ima i Građanskog.
  • Kwedi
    3.8k
    Dinamo star manje od 20 godina.Neki tip sa Zapada

    24 godine, mislim da je sad u studenom rođendan :party:
  • Neki tip
    18.8k
    Ja sljedeće godine slavim 110 od temelja kluba za koji navijam, a ostali kako žele. :joke:
  • Neki tip
    18.8k


    :yikes: :monkey: 1911 -2021, 11.. pa me ponijele silne jedinice. :smirk:
  • LM1995
    1.6k
    koja je to stranica?
  • deda
    27.2k
    NK "NK GNK DINAMO", ZAGREB i igrač
    Vasilj Jakov-Anton zaključili ugovor o
    profesionalnom igranjudo 19.01.2026.
  • agramZ
    2.2k
    nogometni klub nogometni klub gradjanski nogometni klub. ova "sluzbena" imena su uvijek smijesna :lol:
  • Mali dioničar
    13.8k
    "NK GNK DINAMO", ZAGREB i igrač
    Vasilj Jakov-Anton zaključili ugovor
    deda

    I s njim se zakasnilo za prijavu za Ligi UEFA! :yikes:
  • deda
    27.2k
    NIje :lol:
    Ima 18
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.