• Crusades1986
    9.5k
    baš gledam i ne vjerujem da netko može ovoliko bespotrebno sr**
  • Mali dioničar
    14k
    Ovo sa “naše fotke” me baš zanima.

    Recimo postoje fotke koje sam ja fotkao kao akreditirana osoba za Zonu Dinamo. Tako da Zona Dinamo ima svoje fotke.

    Baš me zanima kak to navedena web stranica ima “svoje” fotke.

    Ima “svoj” video kanal - svoje snimatelje, komentatore i režisere na svim videima koje stavlja na stranicu...?

    Stranica mi je zbilja dobra, ali ovaj pokušaj klasifikacije Zone od strane autora dovodi u pitanje i ostali sadržaj na stranici koji nije čista faktografija.
  • Infinity
    15.2k
    Prigovara se za akreditacije, a svojataju se neke slike. Od kud njima autorska prava na slike ako oni nemaju akreditaciju?

    Nisam znao da fb stranica koja skine sliku s interneta automatski polaze prava na tu sliku.
  • Eduardo
    17.2k
    To su oni isti likovi koji su već nekoliko puta pokušali biti iznimno duhoviti na račun Zone?
  • Guinness
    1.9k
    Jesu to oni nkdinamozgb četnici?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Da, uglavnom zbog Građanskog.
  • r1oma
    1.5k
    Izgleda da je objava izbrisana
  • Miro93
    2.7k
    Ne kužim šta oni stalno kenjaju. Umjesto da svi zajedno širimo dinamovštinu i da mlađi, a i ostali nešto nauče oni stalno prigovaraju.
  • Kwedi
    3.8k
    Jesu to oni nkdinamozgb četnici?Guinness

    Ajd malo lakše s epitetima.
  • Papastrumf
    9.3k
    Hahaha kud bas da to ti kazes? :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    Ma s ovima je situacija oko različitih mišljenja i gledanja na stvari,al mislim da rade super posao i pravi su Dinamovci. Zato mislim da ne treba zaoštravanje i otvaranje fronta.
    A ove koje ja zovem četnicima su gnjide, smeća i talog koji bi s oduševljenjem pisali o transferima makar klub prebacili u Bačku Topolu i nazvali ga Mladi Četnik United
  • Guinness
    1.9k
    Ajd malo lakše s epitetima.Kwedi

    Kada iz čista mira napadaš momke koji su konstanta sa kvalitetnim sadržajem, trudom i zadnje dvije godine su napravili top posao bez da su ikog igdje napali ili bilo što napisali o bilo kome. A tvoja stranica svaki dan skenira slike iz revija, pišeš gluposti malo malo bilo o grupi ili nama koji nismo "deveto junaši" i napadaš i bacaš otrovne strelice na iste te dečke iz zone iz čista mira zbog različitog mišljenja i očito bolesnog kompleksa na iste... Onda zalsužuješ epitet četnika - u rangu blažićka, olivarija i sličnih. Jer si jednak kao i spomenuti debili.
    Bolesno, baš bolesno.

    Kladim se da su ti debili nekako imali nešto s klubom u jednom trenu. A i doznat ću prije il poslije.
  • Bosna86
    11.5k
    Veliki problem je nedostatak kulture dijaloga i neprihvaćanje različitog mišljenja.... Kao nacija imamo tu boljku da umjesto da sjednemo i raspravljamo mi se udaljimo i onda lagana pljuvačina sa sigurne udaljenosti.... Ne vidim razloga zašto ne dodju ovdje i iznesu svoje argumente, pa nije da ovdje vlada unisono mišljenje oko gradjanskog... Ružno je i degutantno da se svako malo očešu o Zonu, pogotovo sto ih mi ne prozivamo niti ista slično.... Tako se ponašaju nezrela djeca, a ne odrasla bića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.