• Morales7
    184


    Evo potvrđeno. Nema više gledatelja na tekmama
  • NORTE
    8.9k
    Ako u idućih 4-5 mjeseci dođe do prekida nekih od liga zajeb je šta u 6.mjesecu počinje Euro pa se neće moć to rastezat do 8.mjeseca kako je bilo ove godine.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Gledo malo utakmicu Ferencvaroš i Ujpest...

    Stadion od 23 000 gledatelja a na njemu je bilo malko manje od 20 000....

    Sjajna atmosfera
  • serbus
    3.4k


    Glavo da se ne može na otvoreni stadion, a u zatvorenu crkvu gdje je prosjek 50+ se može.
  • Krizy
    35.1k
    Prije Crkve se moglo spomenuti vjenčanja, kafiće, restorane ili diskoteke, gdje je sigurno veći broj osoba..
  • über alles
    1.4k
    Samo kaj je u crkvi prosjek godina desetljecima veci nego u svemu kaj si naveo i oni spadaju u rizicnu skupinu...
  • serbus
    3.4k


    Nije jer od svega navedenog u Crkvi je sigurno najveći prosjek godina tj najugoženijih starijih osoba zbog kojih smo svi doma.
  • NORTE
    8.9k
    Glavo da se ne može na otvoreni stadion, a u zatvorenu crkvu gdje je prosjek 50+ se može.serbus

    U ovih 7 mjeseci pandemije jesi li čuo da se itko zarazio u crkvi? Ne kažem da nije. Restorane i kafiće bi prve trebalo zatvorit, ali za to imamo posebnu temu. Mađari se prave ludi, krcat stadion, a u Sloveniji i Austriji lockdown.
  • Dino
    2.2k
    Nemojte stalno blatit Crkvu i crkve. Nekim ljudima je to duhovna hrana bez koje tesko izdrzavaju.

    Ipak vjerujem da se virus puno lakse siri u javnom prijevozu di se ljudi trljaju jedni o druge, kaficima i restoranima gdje se ne nose maske (jer logicno nije moguce), a diskace da ne spominjem.

    Naravno da ce nekima uvijek bit nejasno, al Boze moj...
  • Krizy
    35.1k
    Nisam siguran da osobe koje budu u diskotekama i vjenčanjima neće biti u kontaktu sa starijima odmah nakon tih događaja. Teško je to sve uskladiti. I ja sam možda prebrzo išao Crkvu braniti ali mnogi novinari jedva čekaju napasti Crkvu pa sam reagirao naglo :up:
  • serbus
    3.4k


    Ja isto nisam čuo da je netko na tekmi dobio virus iako možda je... :) Samo me jebe taj povlašteni status kod nas ništa ne možeš napraviti da netko nije jednakiji među jednakima. Uvijek za nekog nešto posebno mora biti.
  • The Undertaker
    3.9k
    Nisu problem crkve kao takve već nelogičnosti zbog kojih stožer više nitko ne sluša. O raspadu zdravstva da i ne pričam.
  • Bosna86
    11.5k
    Njemacka i Francuska proglasile lockdown... Sad ce ostatak Europe slijediti njihove odluke tako da ce biti zanimljivo ispratiti kako ce se odigrati europske utakmice
  • Dino
    2.2k
    Njemacka je zatvorila sve osim skola i vrtica...jebeni igraci
  • NORTE
    8.9k
    Nije kod nas virus tako jako kao u Njemačkoj, Francuskoj...Šta će nama korona, mi imamo rakiju, hehe. Do svibnja će ovo sranje bit samo gore nego je sad. Neće bit čudno ako se i Uefine tekme otkažu pa Zoki "prezimi" Novu godinu. Nadam se da će se bar europske odigrat po planu, makar s pola ekipe svi igrali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.