• NORTE
    9.1k
    Znači par klubova do 2 tisuće navijača.
  • NORTE
    9.1k
    Prekinuta je HMNL.
  • Eduardo
    17.5k
    SN u 16:30

    Kad je nogomet u pitanju, javio nam se izvršni direktor HNS-a Marijan Kustić.

    - Dakle, nastavlja se Prva HNL za seniore i seniorke, te Prva hrvatska futsal liga. Sve ostale lige, naravno, uključujući i sve mlađe dobne kategorije prestaju s treninzima i igranjem utakmica - kazao je Kustić.
  • LovroZG
    1.3k
    I Kup se neće igrat.
  • Carrasco
    4.1k
    Ipak će se igrati i 2.HNL i 1.HNL za juniore, igraju se i kup utakmice u kojima ne sudjeluju trećeligaši.
  • deda
    27.7k
    Prva utakmica Premiershipa koja će biti odgođena zbog Covida od lipnja je dvoboj Aston Ville i Newcastlea. United je zatvorio cijeli kamp zbog nekoliko zaraženih igrača.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Baš me zanima što će biti s Eurom, vjerojatno manji postotak gledatelja iako me ne bi čudilo da bude i bez. Sve ovisi kako će to sve ići sa cjepivom i pandemijom do proljeća jer bi već 2, 3 mjeseca prije trebalo znati u kojem formatu će to sve ići.
  • NORTE
    9.1k
    M.City je covid žarište.
  • Crusades1986
    9.7k
    Odgođena tekma protiv Evertona koja se trebala igrat večeras.
  • znajdatevolimja
    155
    Zanima me mišljenje ljudi na forumu o tome kad bi nas ponovno mogli pustit na stadione
  • Morales7
    184
    Nekako sam uvjeren da će oni stavit za okupljanja a time i stadion dolazi u obzir potvrdu o cijepljenju
  • flexXy
    1.9k

    Ma nebu to jos bar ove godine, prvenstveno jer bi bilo suludo to traziti u trenutku kada nemaju dovoljno doza cjepiva za sve. Mislim da ce otvorit opet ako se spusti brojka na nekih konstantnih 300-injak oboljelih dnevno. Po meni negdje u 3.mjesecu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    stadion dolazi u obzir potvrdu o cijepljenjuMorales7

    To me baš podsjetilo, u Italiji je bilo nekog govora vezano za to, tko se bjde cjepio može ić na tekmu.

    20-30% kapaciteta u početku...
  • NORTE
    9.1k
    U Njemačkoj će sigurno doći do još većeg odmaka Bayerna od svih ostalih klubova koji ovise o navijačima na tribinama. Vrijedi za većinu liga. U Francuskoj će svi osim Psg-a imat velikih problema zbog manjih Tv prava. Jedna Barcelona je u problemima. Uostalom, svaki klub koji se plaćama nije prilagodio i zaslužio je propasti. Schalke prvi, klub koji ima sve je na rubu provalije, a nitko im nije kriv za to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.