• Tradicija bunta
    5.4k
    Razlika izmedju Citya i Uniteda prije 20 godina je bila da je Unitedov tata imao vise love od Cityevog tatte.

    Danas je razlika da Cityev tata ima (malo) vise love od Unitedovog. Ili imaju isto love, svejedno.

    Nevjerojatno naivne i glupe pretpostavke o plastici i tradiciji, razina srednjoskolske dokolice.

    Profi nogomet je prljav biznis, bez romantike i bajki. Nekad manje, danas vise i to iskljucivo zato jer su danas vece pare u igri.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Mislim da ne pričamo o istome. Tj. City nije umjetni klub s obzirom kako je nastao nego kako se financira. ok @xavier kaže da ne postoji ispravan i jedan način kako netko postane 'pravi' klub, ali kod Cityja je bilo dokazano da su kuhali knjige i još iza kluba stoji cijeli jedan režim.
  • Infinity
    15.2k
    Ne vrijeđaj Infinity, jesi namjerno zaboravio mojededa

    Gdje? Od kad se igra PL City je sedmi, Villa deveta.
  • xavier
    11.1k


    Možda si krivo shvatio ovo moje. To nije išlo kontra Cityja nego upravo suprotno.

    Poanta je da nema "prirodnih" klubova nego su svi umjetni, a uspješniji su u pravilu oni koji imaju više novca i ne možeš tu podvući crtu i reći "do ovdje je ispravno, a preko toga je umjetno". Istina, City iza sebe ima ogromna sredstva, ali nije da baš može to trpati u klub kako im padne na pamet. Imaju i drugi klubovi iza sebe međunarodne korporacije i/ili razne tajkune.
  • deda
    27.4k
    Pardon, ja uzimam u obzir cijelu povijest prve divizije.
  • xavier
    11.1k
    @deda misli na ovo:

    4lsnbom5iizz3vby.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam za tu ukupnu spomenuo da je tu City ispred Chelsea i onda dodao da je u samoj PL Chelsea ipak bodovno bolji, ali da je i tu City medju boljim, tj. sedmi su.
  • Mali Zeus
    9.2k
    Poanta je da nema "prirodnih" klubova nego su svi umjetni, a uspješniji su u pravilu oni koji imaju više novca i ne možeš tu podvući crtu i reći "do ovdje je ispravno, a preko toga je umjetno". Istina, City iza sebe ima ogromna sredstva, ali nije da baš može to trpati u klub kako im padne na pamet. Imaju i drugi klubovi iza sebe međunarodne korporacije i/ili razne tajkune.xavier

    Korporacije su jedno, režimi drugo.
    Uspješniji su oni koji imaju više novca i koji još i bolje s tim novcem muljaju. :)
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Francesco Fournenau, talijanski sudac, suspendiran je do daljnega,naime razlog je sviran jedanaesterac protiv Juventusa i crveni karton Chiesi, koji po riječima Pirla, nije trebao biti.

    Juve će uložit žalbu.( sa obzirom tko im je pomočni trener, kmečanje nije ništa novo :monkey: )

    Ne znam jel bilo govora, ali Napoli što nije došao na tekmu protiv Juvea dobio kaznu oduzimanje jednog boda, a par dana nakon tekme , pripisano je Juventusu 3-0 pobjeda, koja provbitno nije trebala biti pripisana.
  • Zambatine škude
    2k
    ↪Mali dioničar zvuči patetično ali radi s onim kaj zaradiš bez šejkaZGBhoy

    Da je Dinamo radio s onim što zaradi od vjernih navijača i da je slijedio zakone, mi bi imali otvoren topic o tekmi u srijedu protiv imenjaka iz Odranskog Obreža, ako bi nas bilo.

    Meni je suludo pisati o umjetnosti nekog kluba koji zadnjih 50 godina ima 40 tisuća navijača na svakoj utakmici na forumu kluba koji nema taj prosjek kumulativno zadnjih 15 godina. Klub koji je osvojio najstarije klupsko natjecanje prije nego se počeo igrati nogomet u Hrvatskoj.

    I dalje nisam shvatio ključ po kojem su američki milijarderska ulaganja okej, a ruska ili arapska umjetna i prljava.
  • deda
    27.4k
    Najgore od svega je dečki moji ako je ijedan klub umjetan na svijetu onda je jedan od njih sigurno Dinamo.
  • Neki tip
    19k
    Naš klub je osnovao i pod kapom ga imao - jedan nedemokratski režim 45 godina. Onda ga je drugi preuzeo pa favorizirao idućih 10.. Potom ga vodi krimos sljedećih 20.
    Ukratko, zadnji bismo valjda trebali biti u redu da se zgražamo nad "umjetnim klubovima" koje podupire neki režim.
  • flexXy
    1.9k

    Nemoj zaboravit da je pocetkom 2000ih NK Dinamo š.d.d. otišlo u stečaj a jedino je bilo pravni nasljednik Dinama te je paralelno počela djelovat udruga gradana NK Dinamo. Zapravo su napravili istu stvar kao i Jugoslavija sa Gradanskim ali su jedino zadrzali ime.
  • agramZ
    2.3k
    a jos umjetnije od dinama su njegovi navijaci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.