• Crusades1986
    9.8k
    I Kramarić je pozitivan na koronu, nadam se da nije neko žarište u repki i da naši nisu pobrali to... i ovako smo tanki s igračima :grimace:
  • Infinity
    15.3k
    Vlasica halalim :rofl:
  • Dudu
    2.6k


    Oporavio bi se dva puta do Dinama.. za 10 dana bolje, inace zabit ce nam 100÷ haha
  • Nolifer
    6.7k
    Pa kaj nisu Francuzi bili u kontaktu prije sa zaraženim Ronaldom, pa se grlili na tekmi? Možda su to naši od njih pobrali sada... Ko zna..
  • Infinity
    15.3k
    Nikad se ne zna, ima ih koji zaglave mjesecima, a mi smo u Moskvi za 13 dana.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Pišu Bosanci da će Šunjić igrati za njih.

    Baš mu je Dalić i mogao dati minutažu kad je toliko rotirao. Čak i ne toliko ove zadnje 3 utakmice koliko mu je trebao dati igrati recimo protiv Portugala gdje vezna linija ni sa njime ne bi mogla izgledati gore nego je izgledala.
  • Baneki
    731
    Šteta za Šunjića. Srebrić je u svoje vrijeme takve poslove puno bolje odrađivao. Trebao bi HNS imati ljude koji će obilaziti naše igrače rođene u inozemstvu, a ne da gubimo igrače koji su rođeni u Hrvatskoj. Šunjić je još dovoljno mlad da se ne može predvidjeti kako će mu se karijera razvijati u odnosu na druge naše igrače na pozicijama koju pokriva.
  • Kwedi
    3.8k
    a ne da gubimo igrače koji su rođeni u Hrvatskoj.Baneki

    Samo tehnička omaška, Šunjić je iz Zenice.
  • Baneki
    731
    Da, u pravu si, ali je s tri godine došao u Zagreb, odrastao u Španskom, Zenice se vjerojatno i ne sjeća.
  • Bosna86
    11.6k
    A brate mi ovdje sprdamo Pasalica koji igra četvrtfinale lige prvaka, a zaziva se igrač tima iz donjeg dijela druge Engleske.

    Sa tim transferom on je sam sebi pucao u noge.. Ne može za drugi tim svijeta igrati igrač iz druge lige pa da je od zlata
  • Kwedi
    3.8k
    al može Mile Škorić koji bi u Dinamu vjerojatno bio na tribini?
  • Bosna86
    11.6k
    može zato sto tim potezom dižeš samu ligu, makar na simbolički način.
    Mada kod nas to ima puno vise veze sa nekim održavanjem mira unutar nogometne nacije nego sa promocijom lige ali Boze moj.... Koliko je igrača iz Dinama i Hajduka upisalo nastup na račun igara u HNL u odnosu na one sto su išli okolnim putem, a igrama su puno prije zaslužili nastup
  • ZGBhoy
    1.7k
    Trenutno igra Republički Kljuć barem se meni tak čini za mir u kući a to nebi smjelo bit nikako.

    Šunjić se sam sjebal s odlaskom u Championship
  • The Undertaker
    4.1k
    Nešto slično se svojevremeno pričalo i o Ademiju pa bi nam danas zlata vrijedio. Mi imamo boljih igrača od Šunjića u vezi ali nemamo nijednog takvog profila.
    Što se tiče pozivanja igrača iz HNL-a, nemam ništa protiv ako se zove 24. i 25. igrač da mu se digne cijena. HNS je udruga klubova i logično je da rade i u klupskom interesu.
  • Guinness
    2k
    Sa tim transferom on je sam sebi pucao u noge.. Ne može za drugi tim svijeta igrati igrač iz druge lige pa da je od zlataBosna86

    Majko mila kakvo razmišljanje. Fuj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.