• marcio amoroso
    34k

    Ni meni. Obavezna igra 0, karakter (bar po onom što vidim na terenu) 0, brzinu nema neku.
    Udarac mu je top, ali tu prednosti nestaju.
  • Bosna86
    11.6k
    Ja da sam predsjednik Dinama, prvi potez bi mi bio da dovedem igrača Hajduka( ja bi Nejasmica prije Jaira)... To bi im zadnji čavao u lijes bio s obzirom da su prestali tugovati nakon poraza od nas... Oni su mali provincijski klub i prema njima se tako treba i ponašati... Kako je Marcio napisao, oni neće Božić doživjeti bez kredita... Odbiti će prvih par puta našu ponudu i onda će sami doći i moliti za milost
  • Infinity
    15.5k
    Pozdrav od Bosne86 za Najesmica uz glazbenu zelju.
  • xavier
    11.4k


    Na stranu sad druge stvari o njima, ali mislim da u klubu ipak nisu toliki idioti da daju 2,7 milijuna za Jaira. Hajdukovci su ponosni što se odbila ponuda "prćije", ali oni koji preskaču takve gluposti pišu kako bi samo idiot odbio takav iznos za Jaira.
  • Bosna86
    11.6k
    Ma sve jasno... Likovi 2 mjeseca nisu u stanju predsjednika dovesti jer je blagajna prazna, Brbic kalkulira i pokušava ostaviti sto bolji dojam pa makar i ispraznim PRom.... Realnost je da im je gotova sezona, a nije ni počela... Borba za izlazak u Europu i nada da će se Gorica rasprodati na zimu, to je današnji Hajduk
  • Carrasco
    4.1k
    Komentari nezadovoljnih što se ponuda odbila sa neke njihove stranice na fb...

    Nadam se da nije istina. Ako je, naši nisu normalni. Pozdrav!

    Ma nema šanse da bi ga itko toliko platio i još uz to ponudio poprilično dobrog igrača kakav je Atiemwen.
    Nije Jairo loš, ali nije ni nešto posebno.

    O jebem Vam mater idiotsku.Atiemwen je Ronaldo Nazario da Lima za ovog idiota.

    Koji ste vi kreteni... taj nevridi 200 iljada

    Opet potpuni promasaj.Podignut ostetu na 3 milje i uzet Atieemwena i to bi bio dobar posao ali mi nemamo sposobne koji bi to odradili.

    Ne znam jesu li gori ovi što su poslali ponudu, ili ovi što su tu istu poonudu odbili?! Ludo sve...

    Atiemwen je bolji igrac od jaira

    Ovo je bila prilika da se dinamo bar jednom zajebe
  • Infinity
    15.5k
    Ovo je bila prilika da se dinamo bar jednom zajebeCarrasco

    :lol: :lol: :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    jairo je igrač za male utakmice.
  • Nino Bule
    12.1k
    Koji ce im kurac Lovric, kao sto je tip sa zapada vec rekao lovric igra iskljucivo lijevo krilo. Da su normalni u klubu od ovih 30+ mil sto su unovcili do sad bi platili kvalitetnog lijevog beka par milijuna i kvalitetno desno krilo par milijuna i miran si, ali uvijek improvizacije, guranja projekata, itd.
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Navodno brazlica onog ista kompanija kao Burtona zastupa, pa bi možda tu i moglo bit nešto. Ako je sudit po ovom prvom, bio bi vjerojatno pojačanje jer je Burton zasad odličan!
  • xavier
    11.4k
    Ovo je bila prilika da se dinamo bar jednom zajebeCarrasco

    Dobro pa se Dinamo nikad ne zajebe...evo baš je Atiemwen, koji se spominje u ovom transferu, bio pun pogodak. Pa Kulenović, Moubandje, Pinto, Andrić...
  • Infinity
    15.5k
    Dinamo se zajebao, ali ne od strane tovara. Na to cilja.
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Mislim da neki od ovih igrača ne bi bili promašaji da nisu bili kod Bjelice došli, on jednostavno nije trener koji daje previše prilike za konstantu i da se vrate u formu, pa su tu otpali Pinto, Švicarac, pa i Kulenović koji bi mogo možda i biti dobar (no tu sam i dalje suzdržan) Jedino Andrić i Beli mislim da su baš žešći promašaji.
  • xavier
    11.4k


    Pa puno su ili plaćeni ili su imali velike plaće, a to nisu ni blizu opravdali pokazanim na terenu. Znači da su promašaji. E sad, zašto je bilo tako i je li moglo biti drugačije, to je drugi par rukava.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions