• r1oma
    1.5k
    Hrga ponovno na sceni :strong:
    qys0c6ss09svy5df.jpg
  • marcio amoroso
    33.8k
    Lakersi vode 2:0. Miami je drugu utakmicu igrao bez Adebaya i Dragića koji su ozlijeđeni, ne znam jel u pitanju ozbiljnija ozljeda, ako jeste, ovo finale je nažalost gotovo.
  • ZgBlue
    507
    Ovo bu bila čista metla, LeBron konstantno triple double ima, AD nezaustavljiv...a Heat bez Dragića i Adebaya
  • marcio amoroso
    33.8k

    Nadam se da ih bar neće pomesti, nije Miami to zaslužio, posebno nakon prezentacija u Bubbleu
  • ZgBlue
    507
    Nisam neki navijač Heata niti Lakersa, a osobno sam se zaljubio u timsku igru, borbu i pristup Heata. Protiv svih su bili 'outsideri', ali imaju jaja do poda i metu pred sobom bez obzira tko je na drugoj strani. Nakon takvih partija u cijelom playoffu mislim da rijetko tko navija za Lakerse u finalu. A definicija sportske nesreće je kad ti se nakon svega navedenog tri prva igrača ozljede u finalu. Go Heat, ali Lakersi realno jači.
  • deda
    29.4k
    Druga utakmica finala Lakersa i Heata bila je najmanje gledana utakmica u povijesti finala NBA otkad je televizije.
  • ZgBlue
    507
    sve si rekao sa tim (ili "ste rekli" pošto s dedom pričam). Lakersi nikad jači nakon dugo vremena, a Heat polovan, tekme gledaju samo kladioničari :lol:
  • xavier
    11.4k


    Dobro, sad ste to malo izvukli iz konteksta pa ispada da je gledanost pala isključivo zbog momčadi koje igraju u finalu. No treba reći da je svim sportskim događanjima kojima je pomaknuto vrijeme odvijanja, bitno pala gledanost.

    NHL finale je gledano čak 61% slabije nego godinu dana ranije, a Kentucky Derby 43% slabije. U SAD-u pojedina sportska natjecanja ne traju cijelu godinu nego su posložena na način da ne smetaju jedna drugima. Tako NBA počinje u Listopadu da bi završila negdje u Lipnju. Baseball sezona kreće u proljeće i završava na jesen a NFL kreće u Rujnu da bi završio sredinom zime.

    Recimo prva utakmica NBA finala se igrala u isto vrijeme kao MLB wild card games, a za to se vrijeme već i NFL sezona ozbiljno zahuktala, a to je ipak sport broj 1 u SAD-u.
  • Bosna86
    11.6k
    ili opcija C... prosječni Amer kad gleda utakmicu želi piti pivu i jesti hot dog a ne klečanje na himnu
  • xavier
    11.4k


    Koliko sam shvatio, oni govore o "neatraktivnosti" finalu. Što se u finalu po pitanju himne promijenilo u odnosu na ostatak doigravanja?

    Ja sam prvi bio jako skeptičan po pitanju bubblea i napisao sam kad je sve to krenulo da mi uopće ne izgleda kao NBA košarka nego kao neka stara igrica koja nema prava na imena igrača. No pokazalo se da je bubble na kraju bio uspješan.

    Po meni su dozvolili puno, puno previše BLM-a, posebno za ligu koja se inače kao "kloni politike", ali tko sam ja da dajem sud o tome.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Lakersi vode 2:0. Miami je drugu utakmicu igrao bez Adebaya i Dragića koji su ozlijeđeni, ne znam jel u pitanju ozbiljnija ozljeda, ako jeste, ovo finale je nažalost gotovo.marcio amoroso

    Adebayo bi trebao biti spreman za G3, dok Dragić vjv propusta cijelo finale, Butler je noćas igrao kroz ozljedu jer je dva put mu je u prvoj utakmici otišao skocni zglob, k doktori su trazili da pauzira,ali on je na svoju odgovornost to igrao.

    Što se samog finala tiče,mislim da su Lakersi prejaki, do krjaa ce ispast finale im najteže bilo, što se Davisa i Lebrona tiče , oni su ispričane priče, Davis je daleko najbolji big-man lige.(samo da me srbi ne vide kako tipkam ovaj komentar) a James je malte ne rame uz rame Jordanu najbolji svih vremena.(koliko god to teško bilo za reć i nekome priznat)
  • Bosna86
    11.6k
    Bolesna partija Butlera... Pravi vodja
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Jel ispratio netko NFL noćas?
  • ZgBlue
    507
    Dosad sam navijao da ne bude čista metla, ali kako igra Butler može tu još svašta bit
  • Eduardo
    18.1k
    Babić o Hrgoviću nakon sinoćnje pobjede;

    On nije gledao jer je osoba koja živi u oblacima. Ja živim dolje s mojim ljudima, s mojom vojskom koja će ga pojesti. On će doći sa mnom u ring jer ću osigurati to, a onda će se boriti protiv tisuća ljudi koje ja imam iza sebe. To je najveći meč koji se može dogoditi u povijesti Hrvatske. Imali smo velike boksače, no nikad nismo imali ovakav rivalitet. Ja ga uistinu ne volim. Mogu reći da ga mrzim, a i on mrzi mene. Cijela Hrvatska bi gledala taj meč", za kraj je dodao 29-godišnji boksač rodom iz Rovinja, koji je svakim mečem sve ubojitiji, ali i sve popularniji.

    Trenutno se nalazi na samo 15 mjesta od Hrgovića pošto je Hrga nakon zadnje pobjed pao za 15 mjesta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.