• Navijač Dinama
    7.8k
    Edin Avdić je sigurno jedan od najboljih košarkaških novinara pa usudio bih se reci I na svijetuBosna86

    A komentator da i ne pričamo, možega se slušat svaki dna bez prestanka.
  • xavier
    11.4k
    Dobar novinar, ako maknemo iracionalnu mržnju prema Spursima, iako meni osobno ima boljih, ali ne mogu shvatiti da se nekom sviđa njegovo komentiranje. Jasno je da se o ukusima ne raspravlja, ali njegovo nepotrebno vikanje na svakom poenu kao da se radi o šutu u zadnjoj sekundi, totalno mi je neprivlačno.
  • Bosna86
    11.6k
    Mislim da si u velikoj manjini... Lik ima najvecu najvecu mjesečnu placu od svih komentatora kod nas, ne bi mu je nitko dao da nije najveća gledanost kad on prenosi
  • xavier
    11.4k


    Gdje je to "kod nas"? Na kojim hrvatskim kanalima komentira?
  • Bosna86
    11.6k
    Zaboravi da sam ista rekao, ne da mi se spuštati na ovu razinu
  • xavier
    11.4k


    Na koju razinu? Ne možeš uspoređivati popularnost košarke kod nas i u Srbiji tako da naravno da se ni plaće ne mogu mjeriti. Tamo je košarka mainstream, a kod nas je sasvim na marginama.
  • Bosna86
    11.6k
    prva stvar Arena se prikazuje u 7 država, a ne samo u Hr ili Srbiji... Druga stvar košarka u ex yu je daleko od mainstreama, da Arena nema prava na region nikad je ne bi gledao u Hrv u količini koja ti je sad dostupna ... kažeš da ti ima boljih komentatora.. Ok tvoje mišljenje... Ja sam ti naveo argument place... Ako može musliman iz Sarajeva raditi u BG onda može i bilo koji hrv komentator bas zato sto se ta arena prikazuje u 7 država... Čisto sumnjam da bi neki hrv komentator zbog ideala odbio toliku placu( pričamo o 15-20 hiljada mjesečno, možda i vise)... Ja sam ti postavio gore linkove njegovih tekstova... Usporedi ih sa Jurisicem, Franceskijem, Lazarusicem i ostalim hrv novinarima i vidjeti ćeš da su njegovi tekstovi za par razina kvalitetniji... Broj intervjua koji je on radio sa najvećim zvijezdama počevši od Bryanta pa nadalje nema nijedan novinar u Hrv. u bilo kojoj drugoj oblasti... Moj stav je da je on najbolji novinar i komentator i taj stav sam ti obrazložio gore u komentaru i zato sam ti napisao da si u manjini sa svojim stavom... Nadam se da je jasnije
  • Navijač Dinama
    7.8k
    a kojeg to hrvatskog komentatora vidiš kao zanimljivog za slušat kad komentira košarku?

    Daj samo nemoj reć tovara Šapita ili onog pajsera šta komentira Cibonu na AreniSport...


    Moj stav je da je on najbolji novinar i komentator i taj stav sam ti obrazložio gore u komentaru i zato sam ti napisao da si u manjini sa svojim stavom... Nadam se da je jasnijeBosna86

    Teletović sa parkingaaaaaaas :lol: , mene je sa tim dobio, i prosto je nevjerovatno slušat toga čovjeka.
  • xavier
    11.4k


    Bez konkurencije najbolji košarkaški tekstovi u regiji su bili na blogu Ispod obruča, ali autor je počeo povremeno pisati za Telesport i potpuno zanemario taj blog tako da su sad tamo manje više samo podcasti, a već sam rekao da nisam baš oduševljen tim vidom novinarstva pa mi to više nije zanimljivo.

    Uopće ne želim ulaziti u ove priče o nacionalnosti, vjeri i idealima jer mislim da tome stvarno ovdje nije mjesto.
  • xavier
    11.4k


    U principu najviše volim gledati NBA s američkim komentatorima.
  • Bosna86
    11.6k
    .. Ja na godisnjoj razini odgledam preko 500 nba utakmica.. gledam sve,TNT,ABC, ESPN, League pass, arene, htv i Avdic mi je bolji od svih njih... Ukusi su nam totalno razliciti, ja kad cujem svrsavanje svaki put kad Caruso dodirne loptu, promijenim kanal ili ugasim zvuk.. Mark Jackson mi je najgori komentator valjda ikad u bilo kojem sportu.....
  • Navijač Dinama
    7.8k
    to je uredu.

    Ja isto znam dosta luta američke komentatore slušat.

    Primjer , Edin ne komentira, odslusam Mike Breena u slučaju da komentira(daleko najbolji strani komentator,barem košarke što se tiče), i prije sam obožavao Mike Tirica, ali on je prešo i komentira samo NFL.

    Mark Jackson mi je najgori komentator valjda ikad u bilo kojem sportu.....Bosna86

    Edit: Marv Albert također..
  • xavier
    11.4k
    odslusam Mike Breena u slučaju da komentira(daleko najbolji strani komentator,barem košarke što se tiče)Navijač Dinama

    Apsolutno. Nisam znao gledate li američke prijenose ili ne pa nisam imenovao, ali Breen je definitivno odličan.
  • Eduardo
    18.1k
    Ante Delija potpisao za UFC!
  • Sibirski plavac
    1.5k


    Meni je ovaj lik jedan od boljih košarkaških komentatora u Europi.Na većini jakih tekmi Eurolige on komentira.Al nikako nemrem nać kak se lik zove :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.