• ZGBhoy
    1.7k
    kad su moji Celticsi skratili na 3:1 sam imao nadu Al duboku u sebi sam znao da nemremo dobit tri zaredom protiv takve ekipe kao Miami, nadam se da će sad i uzet titulu a ne Lakersi da se ne izjednače po broju titula sa nama
  • Bosna86
    11.6k
    Ante Delija potpisao za UFC!Eduardo

    Postoji urbana legenda o upadu jedne navijačke skupine u klub u kojem je on radio na vratima i kako je to prošlo :smile:
  • Zambatine škude
    2.3k
    Malo je reći da kasnim, nisam vidio zadnje poruke :D
  • Eduardo
    18.1k
    Ante Delija od ponedjeljka je postao novim članom UFC-a, a već ima ugovoren i svoj debi. I to ne bilo kakav, budući da ga odmah čeka velika prilika. 17. listopada na UFC-ovom 'Fight Islandu' u Abu Dhabiju borit će se protiv Ciryla Ganea.

    Ciryl Gane inače glasi za jednog od najvećih talenata u UFC-u te je neupitno trenutno najveći potencijal teške kategorije. 30-godišnji Francuz trenutno je na savršenom omjeru 6-0, dok je kao UFC borac slavio u sve tri borbe. Posljednji nastup imao je u prosincu prošle godine, kad je vrlo dominantno savladao Tannera Bosera, borca koji se u međuvremenu isprofilirao kao još jedno zanimljivo teškaško UFC ime. Iako je po borilačkoj bazi kickboksač, Gane je već prezentirao i vrsno snalaženje u parteru. Ukratko, u dosadašnja tri nastupa u Octagonu nije bio ugrožen.
  • r1oma
    1.5k
    Ajmo Baboo!
    9oh32q2s7v4g5wpt.jpg
  • Eduardo
    18.1k
    Babić bi boksao valjda svaki drugi dan da moźe. Volio bih vidjeti okršaj njega i Hrge da bar jedan prestane s lajanjem. Ljudi se ne gase.
  • r1oma
    1.5k
    Evo izjave Stjepan Bozica koji je komentator na RTL-u o tome:

    “Nikog to ne bi zanimalo u svjetskim okvirima, to bi zanimalo samo nas. Ne zanima to ni Eddieja Hearna, zanimalo bi ga da naši borci drže svatko po jednu titulu pa da onda naprave taj hrvatski okršaj”, rekao je Božić pa dodao:

    “Sto posto sam siguran da se taj meč neće dogoditi u dogledno vrijeme, a vjerojatno se neće dogoditi nikad jer to nikom nije u interesu”.
  • Eduardo
    18.1k
    Babić ima drugačiji pogled na to. Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da je izjavio da bi do toga moglo doći ukoliko obojica budu u top 20 ili niže. Jer smo premala zemlja tj. tržište da bi istodobno imali dva tako dobro rangirana boksača. Borbom njih dvojice jedan otpada.
  • Bosna86
    11.6k
    Babić dobije izmedju 8-12 tisuća eura po meču... Za njega je to ogroman novac i zato želi sto vise borbi... Realno nije borac za sam vrh, ali stigne zaraditi bar neku lovu
  • Eduardo
    18.1k
    Realno nije borac za sam vrhBosna86

    Po njegovim riječima on je 'people champ' :grin:
  • Dudu
    2.6k
    Ja za ovog Babića prvi put čujem, pretpostavljam da tako i većina koji ne prate borilačke sportove. Hrgovića je teško izbjeć u medijima..

    Ako se iz te perspektive može zaključivati, ne bi meč bio zanimljiv ni većini stanovništva u Hrvatskoj :D
  • Bosna86
    11.6k
    Po njegovim riječima on je 'people champ'Eduardo

    Neka ga, zanimljiv je za gledati i slušati (do prvog poraza)
  • Zambatine škude
    2.3k
    Babić ima drugačiji pogled na to. Neka me netko ispravi ako griješim, ali mislim da je izjavio da bi do toga moglo doći ukoliko obojica budu u top 20 ili niže. Jer smo premala zemlja tj. tržište da bi istodobno imali dva tako dobro rangirana boksača. Borbom njih dvojice jedan otpada.Eduardo

    Ma niđe veze, pa tko bi danas znao nabrojati sedam teškaša?

    Deseti i dvanaesti, dvadeseti i četrdeseti, iz ove perspektive potpuno ista stvar. Samo što Hrgović tom borbom ne može ništa dobiti, a sve izgubiti.
  • r1oma
    1.5k
    NBA Podcast danas.
    pi7omzkdgmcl1le5.jpg
  • Tundra
    573
    Tampa Bay Lightning osvojili Stanley Cup pobjedom protiv Dallas Starsa u finalu NHL-a, završilo je 4:2 u seriji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.