• Warrior
    0
    Osijek je bio odlican i protiv Rijeke, zasluzili su puno vise pobjedu od njih. Danas te igre nema ni u tragovima.
  • Kruno
    1k
    Osijek zrel za ispadanje
  • Noel
    15.2k
    U ovom Hajduku ne vidim nikakav potpis trenera. Ista igra kao pod Gatussom,jalov posjed, agresivna igra na rubu kartona sa hrpom očajnih ubačaja. Osijek sa druge strane izgleda kao momčad koja nezna kaj želi igrat. Malo presing pa se zavuku svom golmanu u krilo. Ovu utakmicu samo odlučuje kvaliteta pojedinca odnosno Livaje koji ovakvu priliku lagano uvaljuje iza golmana. Dinamo ako malo održi ovu razinu kroz cijelu sezonu bit će ogromna prednost na kraju.
  • Jaro
    10.7k
    Gdje je ona lista trenera koji ce prvi popit otkaz?
  • Zg123
    2.4k
    Ovaj Omerovic je stvarno drvo, a lik im stozerno krilo zadnjih par sezona
  • Filip 91
    1.8k
    Ne može magarad odigrat i 2. poluvrijeme u ovakvom ritmu.
  • tp1997
    1.9k
    Omerović je nogometni invalid, zadnje dvije utakmice najgori igrač na terenu
  • NB86
    17.1k
    Ista igra kao pod GatussomNoel

    Potpuno suprotna igra nego kod gatussa
  • Dadox
    822
    Mi smo ih ubili po toj lijevoj strani i sada im Hajduk isto radi.U drugom dijelu Čolina i Bukvić moraju zamijeniti pozicije.
  • Orc123
    13.1k
    Omeriovic ima toliki fizicki potencijal ali nogometni IQ sramotan...
  • Ludovic IX
    9.7k
    ja gledam zadnjih 10 min i 3 puta je predao loptu osijeku dugim lopatama. Neznam sto je toliko dobro. Prosjek lige
  • ElDorado
    5.5k
    Vadit Shopova ubacit Petrusenka i Vrbu dignut gore
  • don
    15.4k
    hajduk pogodio sa svim igračima ovaj prijelazni rok.
  • hardek
    5.7k
    Drugi primjer mitomanije na Zoni danas. Igraju 20x bolji nogomet nego prošle godine, nemojmo se lagati. Ako to ne vidiš to je zato što ne želiš vidjet
  • Jos-Optimus
    7.3k
    Okrenut ce Osijek ovo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment